LIVE UPDATES

vritet endri mustafa

Aktualitet 18 Maj 2021, 19:22

TIRANË– Gazetari Elton Qyno e ka cilësuar si ‘vrasje brenda llojit’ atë të Endri Mustafës. I ftuar në “Open”, Qyno tha se vit...

Aktualitet 18 Maj 2021, 14:13

TIRANË– Ergys Malja, 15-vjeçari që akuzohet se ka nxjerrë në pritë Endri Mustafën ka treguar takimin e fundit me të. Në dëshminë e tij para gr...

Aktualitet 17 Maj 2021, 08:40

SHKODER- Zbulohet një tjetër detaj që do të ndihmojë grupin hetimor në zbardhjen e vrasjes së 32-vjeçarit Endri Mustafa. Gazetari Senad Nikshiqi ka dhënë...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV