LIVE UPDATES

viktimat e covid ne shqiperi

Aktualitet 19 Gusht 2020, 06:16

TIRANË- Mjeku i njohur, Tritan Kalo ka ngitur shqetësimin, se në Shqipëri, kryesisht të rinjtë nuk mbajnë maska në ambinetet e mbyllura. Nëpërmjet një post...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV