LIVE UPDATES

vaksinimi ne be

Bota 30 Janar 2021, 12:27

BRITANI- Udhëheqësit evropianë janë tërhequr në mënyrë të bujshme në luftën e vaksinave pasi u takuan me zemërim mbi ofertën e rëndë për të bllokuar vaksinat në...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV