LIVE UPDATES

vaksinat anti-covid

Bota 3 Shkurt 2021, 12:44

SHBA-AstraZeneca dhe Universiteti i Oksfordit po synojnë të zhvillojnë një vaksinë të re sa më shpejt për të luftuar mutacionet e reja të Covid-19, ku kanë arri...

Bota 10 Janar 2021, 20:05

Kush duhet ta marrë vaksinën?

BOTË– Urgjenca e vaksinimit kundër Covid-19 po rritet nga dita në ditë. Dy variante të reja të virusit, të shfaqura fillimisht në Britani dhe Afrikën e Jug...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV