LIVE UPDATES

tomas szunyog

Bota 15 Janar 2021, 14:29

KOSOVË-Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomas Szunyog, ka nënshkruar ditën e sotme tri projekte me vlerë prej 11.8 milionë euro që sigurojnë ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV