LIVE UPDATES

sulmohet autobusi me nxenes ne kosove

Bota 26 Nëntor 2021, 19:28

Shkon në tre numri i të vrarëve në Kosovë

KOSOVË– Ka shkuar në tre numri i personave që kanë mbetur të vrarë si pasojë e një sulmi me breshëri plumbash në Dllogjan të Kosovës. Mësohet se vikt...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV