LIVE UPDATES

sarande

Aktualitet 12 Gusht 2022, 15:58 e.k

FOTO/ Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil

Pamje nga vendi i ngjarjes SARANDË- Një vatër zjarri është pikasur pak minuta më parë në aksin rrugor Sarandë-...

Aktualitet 8 Korrik 2021, 15:13

SARANDË– Një tjetër skenë dhune është regjistruar në jug të vendit, më konkretisht në Sarandë brenda një picerie. Qytetarët që kanë filmuar momentin e sher...

Aktualitet 11 Maj 2021, 14:08

SARANDË– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Sarandë, ku një 33-vjeçar me inicale R.M., është gjetur pa shenja jete në banesën e tij....

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV