LIVE UPDATES

roza lati

Art&Argëtim 5 Shtator 2020, 16:55

TIRANË– Moderatorja Roza Lati i ka kërkuar blogeres së njohur Lori Hoxha që t’i jaoë dhuratë 100 mijë euro. Përmes një komenti që ka lënë në foton e një pr...

Art&Argëtim 25 Maj 2020, 12:29

TIRANË– Lei Kraja, moderatorja e njohur e sportit është një ndër personazhet që përflitet shpesh në showbizzin shqiptar për jetën e saj, pasi ajo është shu...

Art&Argëtim 12 Maj 2020, 10:31

TIRANË– Stilisti Niko Komani ka vendosur që të ujisë lulet vetëm me mbathje veshur. Teksa pozon me një palë të brendshme me lulë, që i ka kombinuar me &cce...

Art&Argëtim 26 Mars 2020, 16:52

TIRANË– Rrëzimi i qeverisë Kurti ka sjellë trishtim edhe në Shqipëri. Dy nga vajzat e njohur në shoëbizin shqiptar kanë shprehur mërzitjen e tyre pasi moci...

Art&Argëtim 8 Mars 2020, 12:33

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka folur për fëmijërinë e saj duke treguar edhe arsyen përse i ati i dhunonte të ëmën.Sipas Rozës, babai i saj ishte di...

Art&Argëtim 8 Mars 2020, 11:13

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka qënë e ftuara e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku edhe ka folur për të shkuarën e saj në kuadër të ditës...

Art&Argëtim 18 Shkurt 2020, 18:26

TIRANË– Moderatorja Roza Lati, e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ka folur edhe për ish-të dashurin e saj, Arber Tresku, me të cilin kishte më shumë se...

Art&Argëtim 5 Mars 2019, 19:15

Zhvishet ne studio, Rozati Lati tregon tatuazhin

E ftuar ne emisionin Vizioni i Pasdites, me Evi Reçin, Roza Lati ka treguar tatuazhin duke ngritur fustanin e saj.Në trupin e Rozës gjenden afersisht 11-...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV