LIVE UPDATES

rita ora

Art&Argëtim 17 Shkurt 2022, 12:34

Rita Ora uron pavarësinë e Kosovës

ANGLI-Këngëtarja kosovare me famë internacionale, Rita Ora, ka publikuar urimin e saj me rastin e 14-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.Përmes një p...

Art&Argëtim 17 Shkurt 2022, 12:04

Rita Ora, shkëlqen në revistën e njohur “ELLE”

Sukseset e këngëtares së njohur me origjinë shqipatre Rita Ora nuk kanë të sosur. Ora ka pozuar së fundmi për revistën e njohur të modës “ELLE”, spanjolle nga k...

Art&Argëtim 19 Nëntor 2020, 19:49

SHBA– Postimi i aktorit të famshëm, Leonardo DiCaprio-s, ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit ku mijëra njerëz i bën repost.Aktori në  llogarinë e tij në Insta...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV