LIVE UPDATES

pele

Sport 1 Shtator 2021, 08:25

Pele shtrohet në spital

BRAZIL – Pele ka thënë se ai i është nënshtruar disa ekzaminimeve rutinë në spital dhe se është në gjendje të mirë ,duke mohuar zërat për një përkeqësim të shën...

Sport 31 Gusht 2021, 18:02

ANGLI-Cristiano Ronaldo është zyrtarisht futbollist i Manchester United. Marrëveshja, në fakt, është arritur prej disa ditësh, por këtë të martë, si klubi angle...

Sport 18 Shkurt 2021, 14:22

BRAZIL-Së bashku me Diego Armando Maradonës ai është futbollisti më i fortë në histori: padyshim që po flasim për Pele. Braziliani ka zbuluar një sfond në lidhj...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV