LIVE UPDATES

milva ekonomi

Politike 17 Dhjetor 2020, 09:05

TIRANË–  Ministrja e re e Bujqësisë, Milva Ekonomi, është shprehur se detyra që i është besuar është përgjegjësi e madhe.Teksa po hynte brenda Kuvendit, aj...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV