LIVE UPDATES

kapshtice

Aktualitet 19 Qershor 2021, 09:46

KORÇË-Ministria e Jashtme e Shqipërisë njoftoi se duke nisur nga sot, 19 qershor në Greqi do të lejohet të kalojnë të gjitha kategoritë e udhëtarëve...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV