LIVE UPDATES

helena kadare

Art&Argëtim 25 Qershor 2021, 14:45

DURRËS– Mbrëmjen e djeshme shkrimtarja e njohur Helena Kadare ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në një takim kushtuar letërsisë dhe turizmit në Durrës...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV