LIVE UPDATES

festivali i këngës

Art&Argëtim 21 Dhjetor 2019, 14:36

TIRANË- Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata e dytë e gjysmëfinales të “Festivalit të Këngës”.U zbulua lista e 12 finalistëve, të cilët u zgjodhën nga juria ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV