LIVE UPDATES

cigaret iqos

Art&Argëtim 17 Maj 2021, 14:11

Përse ngrohje, jo djegie?

TIRANË–Me siguri duhet të keni dëgjuar për duhanin pa djegie apo pajisjet me ngrohje, ose akoma më ndryshe, produktet-me ngrohje-pa djegie. Këto pajisje pë...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV