LIVE UPDATES

bebe rexha

Art&Argëtim 28 Gusht 2020, 08:36

Spektakli i madh i ndarjes së çmimeve muzikore, ‘MTV Video Music Awards’, do të mbahet këtë të diel.Sipas mediave të huaja për shkak të pandemisë COVID-1...

Art&Argëtim 7 Gusht 2020, 16:46

AMERIKE– Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka përditësuar fansat me situatën e saj aktuale, dhe duhet thënë se duket tejet mase e lodhur fizikisht.Bebe vuan...

Art&Argëtim 2 Dhjetor 2019, 13:57

TIRANË- Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha me famë botërore, ka arritur  në këto momente në fshatin Bubq të Krujës në mbështetje të banorëve të prek...

Art&Argëtim 18 Tetor 2019, 11:00

TIRANË- Bebe Rexha është një prej zërave të muzikës shqiptare që ka arritur majat e suksesit në tregun ndërkombëtar.Bebe është shumë aktive në rrjetet soci...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV