LIVE UPDATES

armina mevlani

Art&Argëtim 8 Qershor 2021, 12:59

TIRANË– Armina Mevlani ka hedhur poshtë zërat për një krisje të mundshme në mardhënien në çift me Shkelzen Berishën, pasi ky i fundit nuk u pa...

Politike 22 Maj 2021, 11:04

TIRANË– Armina Mevlani, partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha ka komentuar për herë të parë vendimin e DASH që i ndalon h...

Art&Argëtim 19 Maj 2020, 16:03

TIRANE-Bloggerja shqiptare Armina Mevlani ka pasur një ide ndryshe se si të vishej në përditshmëri. Nuk kërkoi asgjë në garderobën e saj por shkoi në atë të par...

Aktualitet 2 Mars 2020, 18:34

Armina Mevlani dhe tubimi

Armina Mevlani dhe tubimi1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:View Results...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV