LIVE UPDATES

alfred moisiu

Politike 25 Maj 2021, 19:59

TIRANË– Është e rrallë po jo e pamundur! Dy ish-presidentë të Shqipërisë janë kapur së bashku në një foto. Bëhet fjalë për Rexhep Meidanin dhe pasardh...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV