LIVE UPDATES

albi nako

Art&Argëtim 31 Janar 2021, 22:16

TIRANË- Koreografi Albi Nako ka kërkuar falje publike për deklaratë e një jave më parë kundër konkurentës 40-vjeçare Bela në emisionin “Just D...

Art&Argëtim 6 Shtator 2019, 15:10

TIRANË– Pas zërave për ndarje, Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë dalë sërish në publik bashkë.“Xing.al” i ka fotografuar dyshen në n...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV