LIVE UPDATES

aksion ne tirane

Aktualitet 12 Prill 2021, 16:32

TIRANË– Dalin pamjet e para nga aksioni i Policisë së Shtetit në zonën e liqenit të Thatë në Tiranë. Siç duket edhe në videon e mëposhtme, në ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV