LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe djali i tij, shefi i krimeve në pranga, Ervin Mata në kërkim (ZHVILLIMET)

 • SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste mbrëmjen e sotme. • Nga urdhër-arrestete që janë lëshuar, janë ekzekutuar 8 deri më tani. • Në pranga ka rënë ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani, shefi i krimeve në komisariatin numër 6 Dedjan Gjoni. • Urdhër arresti është lëshuar edhe ndaj Ervin Matës, i cili u përfshi në vrasjen e bujshme të ish-Bllokut. • Një tjetër urdhër arresti që është lëshuar është ndaj djalit të Breçanit. • Ndaj tyre rëndojnë akuzat për grup të strukturuar kriminal, shpërdorim detyre, trafik droge, pastrim lekësh dhe përkrahje e autorit në krim

9 artikuj për këtë temë.

2 JAVE ME PARE

Aksioni i SPAK/ Mes të arrestuarve edhe oficerja e drejtorisë së kufirit (EMRI)

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Jonida Babameto

TIRANË- Në aksionin e sotëm të vazhdimit të megaoperacionit Metamorfoza ka rënë në pranga dhe një zyrtare e policisë. Mësohet se është arresruar oficerja e drejtorisë së kufirit dhe migracionit, Jonida Babameto.

SPAK gjithsej ka lëshuar 11 urdhër-arreste. Në kërkim është shpallur Ervin Mata, ndërkohë që në pranga ka rënë dhe Erzen Breçani së bashku me djalin e tij Eralbi Breçani. Mes efektivëve të arrestuar edhe edhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6, Dedan Gjoni.

2 JAVE ME PARE

Dosja Metamorfoza/ Si përgjimet e SKY Ecc nxorën zbuluar policinë e kriminalizuar

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Policia

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë nga aksioni i sotëm i Policisë në Tiranë. Mësohet se ky aksion është vazhdimi i megaoperacionit 'Metamorfoza'.

SPAK ka lëshuar 11 urdhër-arreste, nga të cilat janë ekzektuar 8 deri më tani. Mes të arrestuarve janë 7 efektivë policie si dhe shefi i krimit në Komisariatin numër 6 në Tiranë. 

Efektivët e kriminalizuar u zbuluan nga përgjigjimet e aplikacionit 'Sky Ecc'. Disa persona që kanë dalë në përgjimet e Sky, kanë dhënë dorëheqjen nga postet e tyre në polici dhe nuk duhet asgjë për vendodhjen e tyre tashmë. 

2 JAVE ME PARE

DETAJE/ U arrestua sot, dalin lidhjet mes Breçanit dhe Matës, djali i martuar me motrën e të kërkuarit të drejtësisë

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Ervin Mata dhe Erzen Breçani

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë nga aksioni i sotëm në Tiranë. Në pranga ka rënë ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani dhe djali i tij Eralbi Breçani. Ndërkohë që në kërkim është shpallur dhe i shumëkërkuari i drejtësisë Ervin Mata.

Por mes Breçanit dhe Matës ekziston një lidhje familjare. Kjo pasi Eralbi Breçani është martuar me motrën e Ervin Matës. Dyshohet se Breçani ka përkrahur Matën në krim dhe pastrim parash.

2 JAVE ME PARE

Aksioni në Tiranë, kush janë të arrestuarit e tjerë, 7 efektivë policie në pranga

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Policia

TIRANË- 8 persona janë vënë në pranga mbrëmjen e sotme nga urdhër-arrestet e lëshuara nga SPAK. Mes të arrestuarve sot janë 7 efektivë policie. 

SPAK gjithsej ka lëshuar 11 urdhër-arreste. Në kërkim është shpallur Ervin Mata, ndërkohë që në pranga ka rënë dhe Erzen Breçani së bashku me djalin e tij Eralbi Breçani. Mes efektivëve të arrestuar edhe edhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6, Dedan Gjoni.

2 JAVE ME PARE

DETAJE/ Grup i strukturuar kriminal, trafik droge dhe shpërdorim detyre, cilat janë akuzat që rëndojnë mbi të arrestuarit e aksionit të sotëm

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Policia

TIRANË- Janë disa akuza që rëndojnë mbi personat e arrestuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mes të arrestuarëve është Erzen Breçani, Dedan Gjoni, djali i Breçanit dhe disa persona të tjerë.

Mbi ta rëndojnë akuzat e grupit të strukturuar kriminal, shpërdorim detyre, trafik droge, pastrim lekësh dhe përkrahje e autorit në krim. Deri më tani janë dhënë 11 urdhëra arresti, ndërkohë që janë ekzekutuar 8 prej tyre.

2 JAVE ME PARE

Emër i njohur për policinë, lëshohet urdhër arresti dhe për Ervin Matën

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Ervin Mata

TIRANË- Një tjetër urdhër arresti që është lëshuar nga SPAK mbrëmjen e sotme është edhe ndaj Ervin Matës. Ende nuk dihet nëse Mata është vënë në pranga nga policia.

Ndërkohë që arsyet për urdhër arrestet ende nuk janë bërë publike. SPAK mbrëmjen e sotme ka lëshuar 11 urdhër arreste nga të cilët janë ekzekutuar 8 deri më tani.

2 JAVE ME PARE

EMRI/ Pas Breçanit, arrestohet dhe djali i tij, akuzohen për përkrahje të autorit në krim

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Policia

TIRANË- Pas ish-drejtorit të Policisë Erzen Breçani është arrestuar dhe djali i tij i madh Eralbi Breçani. Mësohet se Breçani së bashku me djalin akuzohen për përkrahje të autorit në krim.

Ata dyshohet se kanë ndihmuar në pastrim parash. SPAK gjithej ka lëshuar 11 urdhëra arresti, nga të cilët janë 8 janë kryer.

2 JAVE ME PARE

Aksioni në Tiranë/ Arrestohet dhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6

ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Dedan Gjoni

TIRANË- Shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6 Dedan Gjoni në Tiranë është arrestuar mbrëmjen e sotme. Në aksionin e policisë me urdhër të SPAK, janë shoqëruar gjithej 12 persona në Tiranë.

Mes të arrestuarëve është edhe ish-drejtori i policisë Erzen Breçani. Ende nuk dihet se për çfarë akuzohen personat e arrestuar.

2 JAVE ME PARE

Aksion në Tiranë, me urdhër të SPAK arrestohet ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani

 
ZBËRTHEHEN mesazhet e "SKY”/ Arrestohet Erzen Breçani dhe
Erzen Breçani

TIRANË- Ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani është arrestuar mbrëmjen e sotme. Mësohet se Breçani ka rënë në pranga gjatë një aksioni të Policisë së Tiranës me urdhër të SPAK.

Ende nuk dihen shkaqet e arrestimit të Breçanit apo se në cilin komisariat po shoqërohet. Së bashku me Breçanin janë arrestuar dhe 11 persona të tjerë. 

erzen breçani ervin mata dedjan gjoni aksion ne tirane

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!