LIVE UPDATES

aksident ne fier

Aktualitet 28 Korrik 2021, 05:24

FIER– Një aksident ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në bypassin e Fierit, ku si pasojë ka ndërruar jetë një 19-vjeçare. Mjeti tip “Benz” me të cilin...

Aktualitet 9 Maj 2021, 07:09

FIER– Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në ku një mjet tip Fiat ka dalë nga rruga në aksin Levan-Tepelenë.Drejtuesi i mjetit E.S 33 vjeç k...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV