Showbiz

Puthje me brunen seksi, Stresi ‘acarohet’ keq fare: Ju qif**a listën e dasmës. S’guxo robi me dal prej shtëpie

Në një postimin të tij në Instagram, Stresi shprehet se mediat rozë kanë abuzuar me videon duke përcjellë një mesazh të gabuar.
Featured image of article: Puthje me brunen seksi, Stresi ‘acarohet’ keq fare: Ju qif**a listën e dasmës. S’guxo robi me dal prej shtëpie Stresi

TIRANË– Reperi Stresi ka reaguar ashpër pas lajmeve në mediat rozë për videon që kishte postuar duke puthur në faqe me një vajzë nga Kosovë. 

Në një postimin të tij në Instagram, Stresi shprehet se mediat rozë kanë abuzuar me videon duke përcjellë një mesazh të gabuar.

Jeni shumë fundërrina ju media rozë ju q*****a listën e dasmës. S’guxo robi me dal prej shtëpie,”-shkruan Stresi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Stresi

Në një video të publikuar dje, këngëtari i njohur si Stresi shihet teksa kërcen dhe dëfrehet pranë brunes bukuroshe. Në një moment të videos, Stresi qesh me të dhe e puth në faqe.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment