LIVE UPDATES
Politike

S'KA SURPRIZA! Berisha drejt rimarrjes së selisë blu (Votat ne qarqe)

22 Maj 2022, 21:36 Nga DOSJA

S'KA SURPRIZA! Berisha drejt rimarrjes së selisë blu (Votat ne

Pogradec
516 votues
Sali Berisha 484 vota
Ibsen Elezi 32 vota
Asnjë të pavlefshme

Devoll
Sali Berisha 1082 vota
Ibsen Elezi 135 vota
8 vota të pavlefshme

Maliq
Sali Berisha 1266 vota
Ibsen Elezi 10 vota
Kolonjë
Sali Berisha 356 vota
Ibsen Elezi 38 vota
6 vota të pavlefshme

Shkodër
Sali Berisha 1500 vota
Ibsen Elezi 114 vota
Të pavlefshme 15 vota

Lushnje
Sali Berisha 733 vota
Ibsen Elezi 73 vota
Të pavlefshme 9 vota

Divjakë
Sali Berisha 354 vota
Ibsen Elezi 34 vota
820 votues në total

Durrës
508 votues
Sali Berisha 493 vota
Ibsen Elezi 10 vota
Të pavlefshme 5 vota

Kukës
Sali Berisha 714 vota
Ibsen Elezi 164 vota
Të pavlefshme 4 vota

Gjirokastër
Sali Berisha 1756 vota
Ibsen Elezi 126 vota
Të pavlefshme 16 vota
Në total 1900 anëtarë në total

Klos
Sali Berisha 429 vota
Ibsen Elezi 9 vota
Të pa vlefshme 7 vota
Kanë votuar 445 anëtarë

Burrel
Sali Berisha 490 vota
Ibsen Elezi  31 vota  
Të pa vlefshme 5 vota
Kanë votuar 526 anëtarë

Dibër
Sali Berisha 664 vota
Ibsen Elezi 84 vota
Të pa vlefshme 6 vota
Nga 1150 anëtarë kanë votuar 754 votues

Fushë Krujë
470 votues
Sali Berisha 447 vota
Ibsen Elezi 11 vota
12 vota të pavlefshme

Krujë
538 vota në total
Sali Berisha 523 vota
Ibsen Elezi 14 vota
1 e pavlefshme

Mirditë
Sali Berisha 454 vota
Ibsen Elezi 18 vota
Të pa vlefshme 6
478 votues në total

Kurbin
Sali Berisha 1057 vota
Ibsen Elezi 128 vota
3 të pavlefshme

Sarandë
468 votues
Sali Berisha 354 vota
Ibsen Elezi 121 vota
Të pavlefshme 11 vota

Delvinë
221 votues në total
Sali Berisha 207 vota
Ibsen Elezi 14 vota
Të pavlefshme 0 vota

Korçë
Sali Berisha 621 vota
Ibsen Elezi 36 vota
Të pavlefshme 8 vota

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE