Showbiz

Nuk fshihen më! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kalojnë së bashku pushimet në Mal të Zi, çifti poston fotot nga udhëtimi i tyre

FOTO
Çifti i njohur i showbiz-it që e bëri publike romancën gjatë karantinës, po shijon këto ditë pushimesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit ne Mal te Zi.
Featured image of article: Nuk fshihen më! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kalojnë së bashku pushimet në Mal të Zi, çifti poston fotot nga udhëtimi i tyre Jonida Maliqi, Romeo Veshaj
Përditësuar:

MAL I ZI- Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë zyrtarisht bashkë!
Çifti i njohur i showbiz-it që e bëri publike romancën gjatë karantinës, po shijon këto ditë pushimesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mali i Zi është destinacioni i radhës i pushimeve të çiftit, pas atij në jug të Shqipërisë ku Romeo dhe Jonida kaluan disa ditë fantastike gjatë pandemisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Romeo ka publikuar disa pamje nga pushimet me Jonidën, ku nuk mungojnë pamjet e mahnitshme nga restori që kanë zgjedhur të pushojnë.

Kujtojmë se Mali i Zi para pak ditësh mbylli dhe kufinjtë me shtetin tonë për shkak të pandemisë, ndaj mbetet enigmë fakti sesi çifti ka mundur të arrijë në këte destinacion.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment