LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Në punë jeni mjaft të acaruar, gjykoni me qetësi, kujdes në romancën tuaj, horoskopi

15 Janar 2022, 06:02 Nga DOSJA
Në punë jeni mjaft të acaruar, gjykoni me qetësi, kujdes

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri, mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, por përpiquni të mos lodheni. Në punë jeni mjaft të acaruar dhe do të dëshironit më shumë garanci për vazhdimësinë tuaj në pozicionin që keni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Bëni kujes në romancën tuaj sepse mund t’ju jenë futur këmbët në një këpucë. Ndërsa në punë, keni shumë gjëra për të bërë, por fokusohuni te organizimi!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, dita do të jetë e bukur sepse Hëna është në shenjën tuaj. Në punë, kushtojini vëmendje shpenzimeve. Nëse nuk ia dolni dot, mund t’u bëni një kërkesë ekonomike kontakteve tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Falë ndikimit të Hënës, do t’i jepet drita jeshile një romance të re dashurie apo kthimit të emocioneve të forta. Në punë, keni një axhendë të plotë, ndaj përpiquni të shkëputeni sado pak.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë ditë interesante për ndjenjat, por bëni kujdes me persona të shenjës së Shigjetarit dhe Ujorit. Në punë, mos e humbni energjinë, idetë tuaja do të triumfojnë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Falë ndikimit të Afërditës, do të lindin emocioneve të bukura, ndaj përfitoni nga ky moment magjik. Nga ana tjetër në punë, nëse duhet të bëjë zgjedhje rreth një propozimi, ka ardhur koha të veproni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, sidomos në orët e fundit të ditës, përpiquni të mos krijoni polemika të panevojshme. Në punë, do gjë mund të nisë nga e para, por bëni kujdes me Dashin dhe Gaforren.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Falë ndikimit të Hënës, është rritur sharmi juaj. Nga këndvështrimi i punës, mos kini asnjë shqetësim dhe nëse ka diçka që nuk shkon, vijoni të punoni për të arritur synimet tuaja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri, pasditja është më e mirë se mëngjesi. Në fund, gjithçka do të shkojë ashtu siç duhet. Në punë, filloni të gjykoni me kujdes sepse do t’ju ​​duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme deri në fund të prillit.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri, bëni kujdes nga keqkuptimet e vogla. Nga ana tjetër, mund të merrni konfirmime për disa çështje në punë, por mos u nxitoni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Aspekti i mirë i Hënës favorizon çiftet. Nga ana tjetër, nëse keni çështje të lëna pezull, gjatë javëve të ardhshme, ato do të zgjidhen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Më në fund do të vijë një ditë e këndshme për ju dhe ndjenjat tuaja, ndaj shfrytëzojeni në maksimum. Edhe në punë bëhuni gati të merrni lajme të mira.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

Kryemadhi paralajmëron: SPAK ta thërrasë urgjent dhe ta kthejë nga Holanda Edi Ramën

Kryemadhi zbulon bisedën me djalin e pensionistit 30 mln USD pasuri: Kontrata s'ka firmën e tij

Kryemadhi: Kam qindra fatura për SPAK-un, Rama ka vjedhur 189 mln dollarë

Belinda Balluku: Aeroporti i Vlorës synon që të ofrojë fluturime përtej oqeanit

Në takim me Ramën, investitori: Në 1992 Shqipëria kishte vetëm rrugë me gropa dhe Mercedezë të zinj

Balluku: Kemi projekte të reja. Ibrahimi: Investimet strategjike, ligji që zhvillon turizmin në vend

Investitori pyet për pronat, Rama: Në Shkodër tokat u ndanë si burrat, po bëhet digjitalizimi

"Veza apo pula?" Investitori pyet për objektinvin e infrastrukuturës, Rama: Eja na habit me ide

Rama: Sistemi i drejtësisë në Shqipëri ka probleme, nuk është aty ku duhet

Rama: Në Shqipëri protestohet para zyrës time sepse të gjithë janë kryeministra më vete

Kush ishte VIP-i? Rama: Kërkoi armatime për të hyrë në Tiranë, Garda kishte vetëm pistoleta

Zjarr në një banesë në Vlorë, nxirret në kohë i moshuari

Rama: SHELL ka kryer zbulim të rëndësishëm të gazit e naftës nëntokë në Shqipëri

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet

'KLP nuk zbaton rekomandimet'/ Majko me kritika: Situatë e rrallë, parlamenti të jetë i vetëdijshëm

Rezoluta e KLP për 2021, Sula: Ka problematika, për të ardhur keq, vetëm 4 detyra janë përmbushur

Komisioni i ligjeve/ Rezoluta e SPAK, Majko: Pse votuat kundër?. Opozita: S'na pëlqeu

“Babale”/ Berisha: Gjermeni, Sadushi, Veliu dhe agjentë të SHISH të përfshirë

Berisha: Rama dëshiron t'i marrë mandatin Salianjit, delinkuenti Geron Xhafa vijon trafikun e drogës

I shpallur në kërkim për trafik emigrantësh, arrestohet 26-vjeçari

Kryemadhi:LSI është e ftuar! Kush ndihet i vjedhur nga 'hajduti i gjatë' ka arsye për të protestuar

Meta në krye të LSI-së? Kryemadhi: S'ka garë mes nesh, jam fajtore për djegien e mandateve

'Skemë evazioni fiskal'/ Kryemadhi: Do hetojmë “Open Balkan”, bëhet në kurriz të shqiptarëve

Cilat janë kompanitë që bëjnë evazion fiskal? Kryemadhi: Marrin tendera me 99.99% të vlerës

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Dje u inagurua, ‘fluturojnë’ 8 patenta në aksin 108 milionë eurosh Kardhiq-Delvinë, gjobiten

Rama inaguron tunelin, nëna e kap e puth: O i miri i Shqipwrisë!

Spektakli i fundjavës, Artan Lame legalizon … një pallat

Kardhiq-Delvinë, Rama pritet me iso, grupi i dedikon këngë: E hapi Damiani e Balluku

Sistemi i drejtësisë, Xhafaj: Ka probleme me menaxhimin e tyre, ka 5 shqetësime në draft

Takimi me Biden, Rama: I kërkova të organizonim diçka së bashku për 100-vjetorin, mbase dhe s'bëhet

Amnistia fiskale, Rama: Baza janë kursime nga puna në të zezë, prokurorët i mbajnë peng

Në krah ka Xhaçkën, Rama i mburr kolegun: Bujar Osmani është super, sa do doja ta kishim në qeveri