LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Në punë do të keni një periudhë konfuze, ditë pozitive për beqarët, horoskopi ditor

17 Dhjetor 2021, 05:55 Nga DOSJA
Në punë do të keni një periudhë konfuze, ditë

Dashi

Mund të jeni duket përjetuar ditë jo të mira në dashuri dhe e diela nuk është dita e duhur për krahasime. Në punë është një periudhë konfuze, ndaj jeni në pritje të përgjigjeve.

Demi

Fundjava do të jetë interesante për dashurinë. Në punë jeni të suksesshëm pavarësisht ziliqarëve. Por Saturni është kundër jush, ndaj bëni kujdes nga paratë.

Binjakët

Falë ndikimit të hënës, nesër pritet të kaloni një ditë mahnitëse me partnerin/partneren tuaj. Por në punë mund të keni probleme dhe debate.

Gaforrja

Nëse përfshiheni në një histori dashurie, duhet shumë durim, qetësi dhe gjakftohtësi sidomos nëse po përpiqeni të ‘shëroni’ plagët e së shkuarës. Mund të ketë tensione edhe në punë, por merreni çdo gjë me qetësi.

Luani

Sot është dita e duhur për të diskutuar me të afërmit dhe miqtë. Viti i ardhshëm do t’ju japë mundësi të reja, por për momentin jeni të lodhur dhe nervozë.

Virgjeresha

Në dashuri, mund të vijë një propozim i mirë deri në fundjavë. Në punë mund të nervozoheni dhe të jeni të pakënaqur, por duhet të mbani nën kontroll gjithçka.

Peshorja

Historia juaj e dashurisë vijon të jetë e qetë. Në punë, mund t’ju vijë në mendje një ide brilante ose një zgjidhje për një problem në minutën e fundit.

Akrepi

Kjo fundjavë do të jetë pozitive për beqarët, ndaj mos i nënvlerësoni takimet. Në punë mund të keni një intuitë të mirë, ndaj është dita perfekte për të vlerësuar projektet e reja.

Shigjetari

Hëna e kundërt në dashuri. Jeni duke përjetuar një situatë të çuditshme, këshillohet kujdes. Në punë është koha e duhur për të kapërcyer problemet e lindura në të shkuarën. Ka shumë shpenzime.

Bricjapi

Në dashuri mund të flisni hapur për problemet që keni pasur, përveç të dielës sepse do të jeni të mbingarkuar. Jeni të lodhur në punë, por e rëndësishme është të arrini qëllimin tuaj.

Ujori

Mos i mbyllni dyert fatit, por bëni zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen sepse keni ndikimin pozitiv të Hënës. Edhe në punë mund të keni dëshirë të bëni një ndryshim.

Peshqit

Kujdes në dashuri, ka diçka që nuk shkon me marrëdhëniet e reja. Në punë bëni një pushim për disa ditë që të rifitoni ‘fuqitë’ dhe të ktheheni më në formë se asnjëherë.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave