LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Në po kërkoni risi në dashuri, nata e Vitit të Ri do t’jua sjellë ato, horoskopi sot

31 Dhjetor 2021, 06:12 Nga DOSJA
Në po kërkoni risi në dashuri, nata e Vitit të Ri do

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Nëse jeni duke kërkuar risi në dashuri, nata e Vitit të Ri do t’ju sjellë ato. Në punë bëhuni gati për projekte të reja.

 

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Më mirë pak dhe mirë se sa shumë dhe keq. Ky është këndvështrimi juaj për Vitin e Ri. Gjatë muajve të ardhshëm do të mendoni të hapni një biznes, por fillimisht duhet t’i hidhni një sy portofolit.

 

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Bëni kujdes në dashuri, planifikoni mirë Vitin e Ri ose mund të mos kënaqeni. Në punë mbylleni vitin me një pauzë për reflektim.

 

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Viti i Ri do të vijë me maturi në nivelin sentimental, por përpiquni të jeni vetvetja dhe të bëni atë që ndjeni pa e detyruar veten. 2022 mund të sjellë lajme të mira për ata që punojnë me bonuse dhe me rritje page brenda 4 muajve të ardhshëm.

 

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Falë ndikimit të Hënës, viti 2021 do të mbyllet në mënyrën më të mirë. Ndërsa Jupiteri është në anën tuaj, mendoni mirë nëse doni të realizoni projekte vitin e ardhshëm.

 

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Hëna nuk është në anën tuaj, por mundohuni të shmangni polemikat. Nëse do t’ju duhet të punoni do të jetë e vështirë, nuk jeni të fokusuar. Bëni mirë të shkëputeni pak.

 

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nata e ndërrimit të viteve fton të pajtohen të gjithë çiftet që janë të nevrikosur me njëri-tjetrin. Ndërkohë pritet të ketë edhe disa ndryshime në punë.

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Do të keni një ditë fantastike. Dielli, Mërkuri dhe Venusi janë pranë jush. Përvec faktit që në dashuri do të keni vetëm lumturi, bëhuni gati edhe për takime të rëndësishme nga pikëpamja profesionale.

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Një lajm i mirë do të vijë në dashuri, ndërsa ky fundvit premton një fillim të mrekullueshëm të vitit 2022 falë ndikimit të Hënës dhe Marsit në shenjën tuaj. Mund t’ju lindë edhe një ide e mirë në biznes.

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Ata që prej disa kohësh po shijojnë beqarinë, mund të mos duan të heqin dorë nga kjo gjë por mund të vijë një rast që ia vlen. Edhe në punë do të keni yjet pranë jush në fillim të vitit 2022.

 

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Do jeni të lumtur, ndaj mendoni çfarë doni të bëni që të keni pranë edhe personin që doni. Lajm i mirë vjen edhe në planin e punës. Marsi është në favorin tuaj, ndërsa ju keni idenë dhe mundësinë për të rifilluar diçka të re.

 

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Viti i Ri është paksa i dobët, ndoshta nuk jeni gati të bëni gjëra ekstreme. Në punë ka një projekt të rëndësishëm, por mund ta mendoni ta përfundoni deri në muajin shkurt.

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme