Aktualitet

Ndërtimi i Bypass-it të Fierit, IKMT nis prishjen e 5 objekteve

Aksioni i IKMT-së ka nisur pas një VKM-je për shpronësimin e këtyre objekteve.
Featured image of article: Ndërtimi i Bypass-it të Fierit, IKMT nis prishjen e 5 objekteve Aksioni i IKMT-së

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot prishjen e pesë objekteve në kuadër të ndërtimit të Bypassit të Fierit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Objektet janë të madhësive të ndryshme dhe kanë pasur funksione të ndryshme. Aksioni i IKMT-së ka nisur pas një VKM-je për shpronësimin e këtyre objekteve./Marrë nga Tema

Shto Koment