LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Moment i mirë në punë, në dashuri mos e teproni me pretendimet, HOROSKOPI SOT

21 Janar 2022, 06:03 Nga DOSJA
Moment i mirë në punë, në dashuri mos e teproni me

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri, nëse ka dikë që ju pëlqen, mos e tërhiqni shumë pas vetes. Në punë, është një moment i mirë për të bërë zgjedhje për të ardhmen!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

E premtja dhe e shtuna janë ditë të rëndësishme për dashurinë dhe takimet. Në punë, pas vështirësive vijnë përgjegjësi të reja!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, ai përpiqet të mbajë distancë nga problemet. Në punë përpiquni të zgjidhni problemet që lidhen me financat, por merrni ndihmë nga ata që kuptojnë më shumë!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

E diela është një ditë e mirë për të folur me një person që nuk ka qenë shumë i qartë me ju. Në punë, ndoshta keni bërë një gabim në të kaluarën, tani duhet të kapni hapin!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri mos e teproni me pretendimet, sidomos në datat 25 dhe 26 do ta keni të vështirë të qëndroni të qetë. Në punë, jeni të lodhur dhe të rraskapitur!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Afërdita është në anën tuaj, Hëna është intriguese. Emocione të bukura në dashuri mes së të premtes dhe së shtunës. Në punë, është koha të zgjidhni se çfarë të bëni në të vërtetë!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, dita është interesante, duhet të përfitoni prej saj. Në punë, e diela do jetë e rëndësishme për të bërë diçka të bukur!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Lëreni veten të lirë në dashuri, me të lindurit në shenjën e Virgjëreshës dhe Bricjapit mund të përjetoni emocione të bukura. Në punë, keni shpenzuar shumë para – përpiquni t’i rregulloni çështjet financiare!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri ka pak lodhje, nuk keni nevojë që të bëni lojëra me paqartësitë. Në të vërtetë, historitë me Binjakët dhe Peshqit duhet të sqarohen. Në punë ruani qetësinë sepse dita është e keqe!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Epo, e premtja mund të flasim për dashurinë dhe të kemi takime të këndshme. Në punë po vijnë ide të reja!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

E diela është dita e duhur për të bërë përpara në dashuri. Në punë, tani doni të flisni, jeni shumë krijues!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Hëna të premten dhe të shtunën në dashuri mund të krijojë probleme. Në punë është mirë që situatat e rëndësishme t’i shtyni për javën e ardhshme. Mos ecni me hapa të shpejta gjatë ditës së premte.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave