Aktualitet

Grabitja në Rinas, ekzekutohet një nga grabitësit e makinës ku ndodheshin 2 mln euro

Burime nga vendngjarja i thanë Dosja.al se i vrarë është një nga grabitësit.
Featured image of article: Grabitja në Rinas, ekzekutohet një nga grabitësit e makinës ku ndodheshin 2 mln euro Foto ilustruese

TIRANE- Grabitja e ndodhur sot në Rinas ka rezultuar e përgjakshme, pasi një person është vrarë.

Burime nga vendngjarja i thanë Dosja.al se i vrarë është një nga grabitësit e makinës së blinduar ku ndodheshin 2 mln euro.

Gjatë grabitjes ka patur një shkëmbim zjarri me Policinë që i ka marrë jetën .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se viktima ka qenë pjesë e grupit të grabitësve.

Ai ka hapur zjarr në drejtim të  Policisë, dhe efektivët i janë përgjigjur duke e lenë të vdekur.

(F.G/dosja.al)

Shto Koment