LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Kthehu te Elvana, mos i mbaj inat”, fansi i lutet Florit publikisht: E rrite vetë dhe i mësove dashurinë….

26 Gusht 2019, 07:56 Nga DOSJA
“Kthehu te Elvana, mos i mbaj inat”, fansi i lutet Florit

TIRANË– Edhe pse kanë kaluar shumë vite ka akoma fansa aq të zjarrtë që duan ta shohin sërish Flori Mumajesin dhe Elvana Gjatën së bashku.

Në një video që këngëtari publikoi në rrjetet sociale pas 6 muajsh heshtje, një nga ndjekësit i lutet publikisht që të rikthehet me ish-partneren e tij.

Fansi shkruan se Flori nuk duhet të mbajë inat me Elavanën, se duhet ta falë atë dhe të rikthehen bashkë. Ai shkruan më tej se është vetë producenti, ai që e rriti Gjatën dhe i mësoi dashurinë dhe kjo është një arsye mjaft e fortë për të qenë bashkë.

Vite kam qe jam fansi yt por kte her je ka ben gabim qe mban kaq inat ndaj elvanes si elvana ske me gjet kurrr asnjeher por kthehu prap tek ajo qe e rite vet qe ja mesove dashnin qe ja mesove tgjitha mos mba inat sepse gjith njerzit gabojn sesht e para elv duhet te falish sepse Zoti esht fales se ty un aj tjetri e gjith me radh sjemi askushi per mos me fal sepse gjith ju duam bashk tlutem,”– shkruan ai teksa ka etiketuar edhe Florin në këtë koment.

Flori dhe Elvana e kanë nisur para shumë vitesh historinë e tyre. Dyshja nuk janë shfaqur kurrë hapur si çift, por zërat dhe fotot që kanë qarkulluar, vazhdimisht i përforconin dyshimet se mes tyre kishte dashuri. Dy këngëtarët u bënë edhe ortakë në biznes, gjë që mori fund me ndarjen e tyre si çift. Elvana u fejua me dikë tjetër, Ervin Matën, i cili u bë i njohur për publikun pas përfshirjes së vrasjes në ish-Bllok.

Por edhe me këtë të fundit nuk dihet nëse Elvana e vazhdon lidhjen. Gjithsesi, shumë fansa duan ta shohin Florin dhe këngëtaren bashkë. Nuk dimë të themi nëse të njëjtën gjë duan edhe yjet shqiptarë. Së fundmi producenti po kalon edhe probleme të forta financiare.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz elvana gjata flori mumajesi elvana gjata flori mumajesi

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE