LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Po ju mbarojnë lekët por jo aventurat/ Horoskopi 26 gusht 2019

26 Gusht 2019, 05:09 Nga DOSJA
Po ju mbarojnë lekët por jo aventurat/ Horoskopi 26 gusht 2019

Dashi
Do realizoni takime, por vetëm disa prej të lindurve në shenjën tuaj do mund të nisin histori dashurie. Financat do përmirësohen tej mase falë një ndihme që do ju japin të afërmit.

Demi
Do keni thjesht disa takime, të cilat nuk do kenë përfundimet e pritura. Në planin financiar duhet patjetër të merrni masa sa më parë, pa arritur që gjendja të stabilizohet.

Binjakët
Do jeni gati edhe për aventura, mjafton të mos qëndroni si jeni. Mundësitë do jenë të shumta. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë nuk duhet tepruar me shpenzimet.

Gaforrja
Do keni takime, por asgjë nuk do të rezultojë ashtu siç e kishit menduar. Nuk keni arsye përse të nxitoheni. Financiarisht do kaloni një ditë pa asnjë problem.

Luani
Do ndiheni shumë mirë me statusin që keni dhe nuk do kërkoni me ngulm dikë për ta pasur në krah. Situata financiare do përmirësohet paksa. Do ndiheni më të qetë kur të shpenzoni.

Virgjëresha
Do ju duhet ende të prisni edhe pak kohë para se të hidhni hapa më tej në aspektin sentimental. E sigurt do jetë që do keni njohje të reja. Financat duhet t’i riorganizoni, sepse në të kundërt situata mund të bëhet delikate.

Peshorja
Do gjeni më në fund shpirtin tuaj binjak. Çdo gjë do ketë një pamje tjetër sot. Në planin financiar duhet të tregoheni të kujdesshëm. Para se të shpenzoni, kontrolloni me kujdes buxhetin.

Akrepi
Nuk do të doni kurrsesi ta sakrifikoni lirinë që keni dhe të filloni një lidhje. Që buxheti të mos ketë probleme, do ju duhet të hiqni dorë nga shpenzimet për punë qejfi.

Shigjetari
Do të keni kërkesa të shumta dhe sërish nuk do gjeni dot personin që të përmbushë çdo lloj kërkesë. Financat do jenë të qëndrueshme. Fatmirësisht për këtë sektor nuk do keni pse të shqetësoheni.

Bricjapi
Nuk e kishit menduar se gjërat mund të ndryshonin kaq shpejt në jetën tuaj sentimentale. Një takim do ndryshojë çdo gjë sot. Financat duhen pasur më në vëmendje se kurrë.

Ujori
Do filloni një histori dashurie dhe do ju plotësohen të gjitha ëndrrat që keni pasur. Me paratë nuk do i keni punët mirë. Do shpenzoni pa u menduar fare dhe kjo do sjellë vështirësi më pas.

Peshqit
Nuk do jeni në humorin e duhur për të dalë nëpër takime dhe do vazhdoni të mbeteni vetëm edhe sot. Financat do jenë goxha të paqëndrueshme.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 26 gusht 2019 horoskopi 26 gusht 2019

Sondazh

Poll

Në kërkim për grabitje me armë, arrestohet në Tiranë me qëllim ekstradimi gjeorgjiani

Në kërkim për grabitje me armë, arrestohet në Tiranë me qëllim ekstradimi gjeorgjiani

Kontrolle në akset rrugore, arrestohen 21 drejtues mjetesh, pezullohen 78 leje drejtimi

VIDEO- Tentoi të vriste një person, arrestohet 31-vjeçari, Policia: Ka rrezikshmëri të lartë

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!