LIVE UPDATES
Sport

Atalantas i kthehet buzëqeshja: Zapata gati, kolumbiani do ta nisë nga stoli…

3 Prill 2022, 09:33 Nga DOSJA
Atalantas i kthehet buzëqeshja: Zapata gati, kolumbiani do ta nisë nga

ITALI – Një mungesë që zgjati shumë muaj. Atalanta, megjithatë, ka gjetur bomberin “par excellence”, ose Duvan Zapatan.

Kolumbiani rikthehet në skuadër i gatshëm për trajnerin Gasperini, pasi problemi me muskujt është tejkaluar dhe sulmuesi është gati të paraqesë vlerat e tij në radhët e skuadrës bergamaske. Zapata u dëmtuar në ndeshjen ndaj Cagliarit në shkurt.

Nuk përjashtohet hyrja në fushë në minutat e fundit të lojës, por ajo i sigurt është fakti se Gasperini do të përpiqet të menaxhojë më mirë lojtarin, duke pasur parasysh angazhimin e dyfishtë kundër Lajpcigut dhe Sassuolos. Për këtë raporton “Tuttosport”.

B.T (Dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

sport sport atalanta do të presë atalanta ka njoftuar nënshkrimin e një marrëveshjeje partneriteti trajneri i atalantas atalanta do të presë atalanta ka njoftuar nënshkrimin e një marrëveshjeje partneriteti trajneri i atalantas

Sondazh

Poll

Dosja Sot Date 28 mars

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj