LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ju duhet një rikuperim fizik e psikologjik, ditë rikthese për dashurinë, HOROSKOPI

20 Janar 2022, 06:04 Nga DOSJA
Ju duhet një rikuperim fizik e psikologjik, ditë rikthese për

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ju duhet pak kohë vetëm për veten tuaj, të qenit vetëm do t’ju ndihmojë të merrni vendimet më të mira për ju dhe partnerin tuaj. Projektet e ngecura në punë gjatë kësaj periudhe, më mirë prisni me durim.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Çfarëdo që dëshironi të thoni, thuajeni vetëm pasdite, mëngjesi është paksa i vrazhdë për ju. Më mirë të sqaroni pozicionet tuaja në punë në funksion të një fundjave të qetë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Sa më shumë afrohet Marsi, aq më shumë dashuria do të fillojë të jetë protagoniste e jetës suaj. Së shpejti do të ketë një periudhë bilancesh të forta në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Pasdite ju prej një rikuperim fizik dhe psikologjik, deri atëherë do bënit mirë të mos e lodhni veten në diskutime të kota. Në punë ka shumë mundësi të mira për të realizuar projektet.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Keni nevojë për pak vëmendje ndaj vetes, duhet të vlerësoni me kujdes emocionet që ju nevojiten. Për punë, ia vlen të planifikoni një pushim.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Pasdite triumfuese, me Hënën që hyn plotësisht në shenjën tuaj të zodiakut. Në punë, planetët e rreshtuar ju buzëqeshin, takime të frytshme dhe pozitive.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse jeni ende të tërhequr nga një person tjetër, pavarësisht historive të tjera, merrni kohë deri në mars. Edhe në punë, zgjidhjet e shkëlqyera vijnë vetëm me pranverën.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Pasdite shumë më e mirë se mëngjesi për ndjenjat. Në punë do të përmirësoni dukshëm situatën, përfitoni për të arritur objektiva të enjten.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Parashikohet një pasdite me pak turbulenca, mund të ktheheni për të diskutuar me një person të dashur. Në punë, mos kini frikë të përballeni me sfida të reja.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Nëse ka diçka që dëshironi të thoni në dashuri, është mirë ta bëni atë brenda 48 orëve të ardhshme. Nëse nuk ju pëlqen mënyra se si punojnë njerëzit ose kolegët e tjerë, më mirë shkurtoni urat e bashkëpunimit.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të enjten është një ditë rikuperimi për dashurinë dhe lidhjet, nuk përjashtohen kthimet e mëdha. Në punë, filloni të shikoni të ardhmen me energji dhe besim.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Pasdite mund të kthehet pak apatia, ose dëshira për të testuar partnerin. Në punë ka shumë projekte për t’u diskutuar dhe konsideruar me qetësi.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskop horoskopi sot horoskop horoskopi sot

Sondazh

Poll

Djali mbyti babanë në Divjakë, flet i afërmi: Kanë patur debate, s'e di ç'ka ndodhur

Djali mbyti babanë në Divjakë, flet i afërmi: Kanë patur debate, s'e di ç'ka ndodhur

Djali vret babain në Lushnje, arrestohet nga policia, i riu ishte dënuar me 13 vite burg

Skandali me evazionin fiskal, Kryemadhi i përgjigjet ministres Ibrahimaj

Denoncimi i Kryemadhit: Nuk ka asnjë njoftim nga institucionet ligjzbatuese për kompanitë në fjalë

Evazioni fiskal me inceneratorët, Ibrahimaj: Asgjë nuk është e re, zhurmë në vigjilje të protestës

Thirrja e Komitetit,Rakacolli:Bëjmë apel për kryerjen e vaksinimit,mbani maskat në vendet e mbyllura

Covid në vend/ Tomini: Ka rritje infektimesh. Bino: Ka rënë përqindja e vaksinimeve në Shqipëri

Brenda dhomës që u përfshi nga flakët në Spitalin e Fierit, dëme të shumta materiale

Vendimi i Qeverisë: Rriten me 6% pagat në sistemin arsimor parauniversitar

Berisha thirrje policëve: Çdo presion ndaj qytetarëve do marrë ndëshkim personal dhe ligjor

Rritet pagat e personelit shëndetësor, Manastirliu: Shpërblim për mjekët që punojnë larg banesave

Do futen protestuesit në kryeministri? Berisha: Çdo opsion është i mundshëm

Sali Berisha: Për Ramën qytetarët ekzistojnë vetëm për t’i vjedhur. Përgjigjen e merr nesër

7 korriku/ Berisha: Nesër bashkë me temperaturat rritet urrejtja popullore

Urdhëri krijon debat në komision, inxhinieria: Nuk na duhet, Balluku s'na hap derën

Zjarri në spitalin e Fierit, mjeku: Është djegur lavatriçja e larjes së filmave

Tym dhe flakë/ Zjarr në katin e parë të spitalit të Fierit, evakuuohen pacientët

Kapet shtëpi bari në Fier, heroinë, kanabis në proces tharjeje e armë zjarri

Kryemadhi i përgjigjet Veliajt: Takohemi në SPAK

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

Kryemadhi paralajmëron: SPAK ta thërrasë urgjent dhe ta kthejë nga Holanda Edi Ramën

Kryemadhi zbulon bisedën me djalin e pensionistit 30 mln USD pasuri: Kontrata s'ka firmën e tij

Kryemadhi: Kam qindra fatura për SPAK-un, Rama ka vjedhur 189 mln dollarë

Belinda Balluku: Aeroporti i Vlorës synon që të ofrojë fluturime përtej oqeanit

Në takim me Ramën, investitori: Në 1992 Shqipëria kishte vetëm rrugë me gropa dhe Mercedezë të zinj

Balluku: Kemi projekte të reja. Ibrahimi: Investimet strategjike, ligji që zhvillon turizmin në vend

Investitori pyet për pronat, Rama: Në Shkodër tokat u ndanë si burrat, po bëhet digjitalizimi

"Veza apo pula?" Investitori pyet për objektinvin e infrastrukuturës, Rama: Eja na habit me ide

Rama: Sistemi i drejtësisë në Shqipëri ka probleme, nuk është aty ku duhet

Rama: Në Shqipëri protestohet para zyrës time sepse të gjithë janë kryeministra më vete

Kush ishte VIP-i? Rama: Kërkoi armatime për të hyrë në Tiranë, Garda kishte vetëm pistoleta

Zjarr në një banesë në Vlorë, nxirret në kohë i moshuari

Rama: SHELL ka kryer zbulim të rëndësishëm të gazit e naftës nëntokë në Shqipëri

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet