LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mundësi të reja pune, por duhet të tregoni kujdes me financat, çfarë parashikojnë yjet/Horoskopi 2 mars 2020

2 Mars 2020, 05:58 Nga DOSJA
Mundësi të reja pune, por duhet të tregoni kujdes me financat,

Dashi

Dashuria: Përpiquni të mos humbni durimin për disa keqkuptime të vogla me partnerin tuaj. Humori i keq vetëm sa do ta përkeqësonte situatën. Nëse jeni beqarë sot duhet të jeni më pak sipërfaqësor dhe të kënaqur me atë që keni. T bukur dhe simpatike si jeni ju mund të pushtoni këdo!

Puna: Sot do të ketë shumë mundësi të suksesshme, jini më entuziastë për atë që keni arritur, por kini kujdes nga zilia.

Demi

Dashuria: Edhe sot do të jetë një ditë pasioni dhe entuziazmi, edhe nëse ndonjëherë ndjehen disa paqartësi të vogla në fund të zemrës suaj. Beqarët do të duhet të përqendrohen në të tashmen dhe të shmangin bërjen e shumë pyetjeve.

Puna: Përdorni kokën tuaj për vendimet tuaja të rëndësishme dhe ndiqni intuitën tuaj. Do të zbuloni se keni pasur të drejtë.

Binjakët

Dashuria: Fillimi i mirë i ditës për shenjën, luani mirë kartat tuaja. Sot vështirësi mund të shfaqen në ndjenja për shkak të Venusit disonant. Një ditë mjaft e vështirë për beqarët, disa zhgënjime mund të ulnin moralin.

Puna: Në punë sot mund të gjeni zgjidhje për një projekt që ishte bllokuar më parë. Do të merrni shumë lavdërime.

Gaforrja

Dashuria: Në fushën sentimentale, ju ndjeni dëshirën për të rilindur dhe do doni të afroheni edhe më shumë me partnerin tuaj. Mos kini frikë të tregoni ndjenjat tuaja të vërteta. Sot për beqarët do jetë një ditë shumë e ngarkuar, shumë takime të reja.

Puna: Koha e mirë për sektorin e punës, ju mund të veproni, të bëni atë që mendoni se është e përshtatshme për karrierën tuaj.

Luani

Dashuria: Marrëdhëniet më në fund kanë gjetur një ekuilibër dhe pas një seri sqarimesh ju keni marrë përsipër lidhjet e një marrëdhënieje të rëndësishme. Dashuria do të jetë gjithashtu shtresa më e madhe për beqarët, një strehë e sigurt se ku do të zbarkohet pas stuhisë.

Puna: Suksesi është në duart tuaja, ju keni punuar si të çmendur dhe tani thjesht duhet të korrni shpërblimet.

Virgjëresha

Dashuria: Sot do të përjetoni disa probleme në një nivel dashurie për shkak të kundërshtimit të Venusit. Dikush mund të vendosë të fillojë një marrëdhënie të re. Beqarët gjithashtu do bëjnë njohje të mira, disa prej të cilave mund të jenë fitimprurëse.

Puna: Një lajm i mirë po vjen në fushën profesionale, mos nënvlerësoni mundësitë që paraqesin veten e tyre.

Peshorja

Dashuria: Nëse jeni çift, një valë pasioni do t’ju ​​bëjë të mbani mend momentet më të mira të jetuara pranë partnerit tuaj. Erosi është duke u rritur shumë dhe do të përjetoni të njëjtat emocione të së kaluarës! Beqarët, intrigues dhe plot sharm do të jenë në gjendje të fillojnë marrëdhënie të reja.

Puna: Do të jeni gati për të lancuar veten në situata novatore, por nuk do të humbisni mundësitë e mira që do t’ju bëjnë të dilni.

Akrepi

Dashuria: Në këtë ditë do të keni shumë gjëra për të bërë, veçanërisht sepse Hëna do të jetë në shenjë dhe gjithçka mund të evoluojë pozitivisht, madje edhe dashuri. Sa për beqarët, yjet mbrojnë sferën e dashurisë dhe priten takime të reja.

Puna: Në fushën e punës dikush mund të marrë oferta shumë interesante, kapini ato që në ajër.

Shigjetari

Dashuria: Hëna sot do të tentojë t’ju pengojë, por panorama astrale është pozitive dhe sfera sentimentale gjithashtu vazhdon me qetësi. Për beqarët do jetë një ditë reflektimi i shkëlqyeshëm: do të jeni të prirur të bëni një përzgjedhje.

Puna: Zgjedhja e bashkëpunëtorëve sot do të jetë vendimtare për realizimin e asaj që keni planifikuar.

Bricjapi

Dashuria: Nëse po ktheheni nga një moment i vështirë, tani është mirë të shikoni përpara. Planetët kanë shumë surpriza të këndshme për ju! Beqarët e shenjës do të nxiten për të jetuar aventura të reja dhe për të filluar njohje të reja.

Puna: Mundësitë e sotme profesionale nuk do të mungojnë dhe pritjet do të jenë të shumta, siç do të jetë edhe përgjigja ekonomike.

Ujori

Dashuria: Ditë e rëndësishme për shumë Ujor, Hëna ju favorizon. Në dashuri mund të grindeni për shkak të çështjeve ekonomike, por nuk do të zgjasë shumë. Beqarët do tregojnë gjithë sharmin e tyre për të joshur një person dhe ata do ta kontrollojnë!

Puna: Sa i përket sferës profesionale me Mërkurin në tranzit ju mund të keni probleme financiare.

Peshqit

Dashuria: Në dashuri shijoni këtë moment, gjithçka do të jetë e mundur dhe ju mund të vendosni të bëni hapin e madh. Ka shumë projekte që kanë të bëjnë me çiftet, përfshirë atë të ndërtimit të një bashkëjetese! Të reja bien në sy për beqarët, disa do të lënë shenja të pashlyeshme!

Puna: Do të keni mundësinë të rindizni një projekt me një probabilitet më të madh suksesi, por do të duhet të kaloni në kushte të caktuara.

Marrë nga Noa.al 

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 2 mars 2020 horoskopi 2 mars 2020

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 1 Mars 2020, 16:33

TIRANË– Deputetja Aurora Mara është fotografuar teksa shkrihet së qeshuri krah kolegëve të saj. Në fotot e shkrepura dhe të publikuara nga Panorama, Mara s...

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave