Showbiz

FOTO/ Puthje dhe momente intime në shtrat, Romeo Veshaj publikon foton që s’pritej pas ndarjes nga Jonida Maliqi, uron natën e mirë krah një tjetër vajze

Romeo Veshaj ka postuar një foto intime, i frymëzuar në këto ditë karantine.
Featured image of article: FOTO/ Puthje dhe momente intime në shtrat, Romeo Veshaj publikon foton që s’pritej pas ndarjes nga Jonida Maliqi, uron natën e mirë krah një tjetër vajze Aktori, Romeo Veshaj dhe këngëtarja, Jonida Maliqi.

TIRANË– Aktori i humorit, Romeo Veshaj ka ndarë në rrjete sociale një foto, në momenti intime me një vajzë. Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, duket se aktori tashmë e ka harruar plotësisht këngëtaren, dhe ka zgjedhur këtë foto për të shuar të gjitha dyshimet.

Një pozë nga afër, mashkulli në fjalë duket identik si aktori, por gjithsesi nuk dimë të themi nëse është vetë Romeo apo një thjesht një foto romantike interneti. Megjithatë aktori ka treguar se frymëzohet nga momente të tilla.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Romeo Veshajt.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin në një lidhje, që përfundoi ende pa u konfirmuar nga çifti. Jonida Maliqi e pranoi hapur se është single, ndërsa Romeo Veshaj, në një intervistë së fundmi për “ThumbOn”, foli në lidhje me këngëtaren, duke treguar se është vetëm. Ata nuk janë më bashkë, pas pamjeve të publikuara, ku  Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi u shfaqën shumë të afërt. Pas kësaj ndarjeje është aluduar shpesh për lidhje të Romeo Veshajt me femra të njohura në showbiz. Këngëtarja Xheisara dhe bloggerja Sara Kolami janë dy femrat që u përfolën për lidhje me aktorin, por megjithatë i mohuan këto thashetheme.

R.L/Dosja.al

Shto Koment