Showbiz

I fërkoi b**thët në mes të Parisit, por s’qenka Flori, ja biondja që e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj 

Megjithatë nuk dihet arsyeja e vërtetë e ndarjes, por Romeo mesa duket ka ndarë momente me blogeren e njohur Sara Kolami, fakt që tregon se shkak për ndarjen e tyre është bërë kjo e fundit.
Featured image of article: I fërkoi b**thët në mes të Parisit, por s’qenka Flori, ja biondja që e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj  Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi

TIRANË– Këngëtarja e njohur Jonida  Maliqi ka qenë sëfundmi një prej emrave më të përfolur në mediat rozë për shkak të videos së saj me Flori Mumajesin që u publikua pak javë më parë nga Panorma Plus, ku dy artitët e njohur ndanin momentet intime në rrugët e Parisit.

Por menjëherë pas kësaj video u përfol që Jonida i dha fund lidhjes me aktorin e humorit Romeo Veshaj, me të cilin ishin në një romancë prej disa muajsh.

Ndërkohë burime për ‘Panorama Plus’, kundërshtojnë këtë lajm dhe tregojnë se shkak për ndarjen e Jonidës nga Romeo nuk është bërë Flori Mumajesi, pasi çifti ishte ndarë para publikimit të kësaj videoje.

Megjithatë nuk dihet arsyeja e vërtetë e ndarjes, por Romeo mesa duket ka ndarë momente me blogeren e njohur Sara Kolami, fakt që tregon se shkak për ndarjen e tyre është bërë kjo e fundit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por ndonëse janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në lolaket e Tiranës, sipas burimeve të Panorma Plus, dyshja e njohur mund ta ketë nisur lidhjen e tyre brenda mjediseve të ‘Vizion Plus, aty ku edhe Romeo punon për emisionin e tij ‘Treshat’.

A.C/Dosja.al

Një Koment në “I fërkoi b**thët në mes të Parisit, por s’qenka Flori, ja biondja që e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj 

Shto Koment