LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Dua të mbyllem diku me ty” Einxhel dhe Dagz flasin për seksin, duan fëmijë bashkë?

10 Janar 2022, 17:58 Nga DOSJA
“Dua të mbyllem diku me ty” Einxhel dhe Dagz flasin për

TIRANË – Modelja Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta apo Dj Dagz siç njihe nga publiku po shijojnë disa momente mjaft romantike brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Duket se sikelti i fillimit ka kaluar tërësisht teksa çifti kanë nisur madje të flasin për të ardhmen e tyre pasi të dalin nga shtëpia e Big Brother. Teksa qëndronin të shtrirë së bashku në shtrat, Einxheli tha Dj Dagz se ka frikë që kur të dalin jashtë s’do rrinë aq shumë bashkë, ndaj do dëshironte që të mbylleshin diku vetëm ata të dy së bashku.

Kur të dal dua të takoj njerëzit e mi, shoqërinë. Një dëshirë e imja është që mbyllem me ty dhe të rri vetëm me ty. Më duket se kur të dal, s’do rrimë shumë bashkë”, i tha ajo.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Dj Dagz e pyeti moderatoren nëse e ka menduar ndonjëherë se mund të kenë fëmijë bashkë dhe ajo u përgjigj se do dilte i lezetshëm. Dj Dagz duket se ka bërë shumë plane teksa i thase kur të dalin jashtë kanë punë dhe do kënaqen shumë, duke iu referuar kryerjes së marrëdhëines seksuale. Einxhel në fillim nuk e kuptuar por pas një specifikimi nga Dj Dagz duket se i ka idetë mjaft të qarta tashmë.

Dj Dagz: E kishe menduar që mund të kemi fëmijë bashkë?

Einxhel Shkira: Edhe! Besoj se do dilte i lezetshëm

Dj Dagz: Kemi punë, do kënaqemi

Einxhel Shkira: S’je kënaqur mjaftueshëm?

Dj Dagz: Me ty

Einxhel Shkira: A me mua ….

Moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë çifti më i ri i Big Brother Vip. Fillimisht ata hezituan që të krijonin një marrëdhënie në shtëpinë e famshme, por pas një puthje të shkëmbyer në krevat gjërat ndryshuan. Përsëri edhe pse të dy shkëmbyen puthje e përqafime mes tyre Einxhel është përsëri e pasigurt.

(m.k/dosj.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Showbiz Showbiz Dj Dagz einxhel shkira shtepia e big brother vip Dj Dagz einxhel shkira shtepia e big brother vip

Sondazh

Poll

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet

'KLP nuk zbaton rekomandimet'/ Majko me kritika: Situatë e rrallë, parlamenti të jetë i vetëdijshëm

Rezoluta e KLP për 2021, Sula: Ka problematika, për të ardhur keq, vetëm 4 detyra janë përmbushur

Komisioni i ligjeve/ Rezoluta e SPAK, Majko: Pse votuat kundër?. Opozita: S'na pëlqeu

“Babale”/ Berisha: Gjermeni, Sadushi, Veliu dhe agjentë të SHISH të përfshirë

Berisha: Rama dëshiron t'i marrë mandatin Salianjit, delinkuenti Geron Xhafa vijon trafikun e drogës

I shpallur në kërkim për trafik emigrantësh, arrestohet 26-vjeçari

Kryemadhi:LSI është e ftuar! Kush ndihet i vjedhur nga 'hajduti i gjatë' ka arsye për të protestuar

Meta në krye të LSI-së? Kryemadhi: S'ka garë mes nesh, jam fajtore për djegien e mandateve

'Skemë evazioni fiskal'/ Kryemadhi: Do hetojmë “Open Balkan”, bëhet në kurriz të shqiptarëve

Cilat janë kompanitë që bëjnë evazion fiskal? Kryemadhi: Marrin tendera me 99.99% të vlerës

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Dje u inagurua, ‘fluturojnë’ 8 patenta në aksin 108 milionë eurosh Kardhiq-Delvinë, gjobiten

Rama inaguron tunelin, nëna e kap e puth: O i miri i Shqipwrisë!

Spektakli i fundjavës, Artan Lame legalizon … një pallat

Kardhiq-Delvinë, Rama pritet me iso, grupi i dedikon këngë: E hapi Damiani e Balluku

Sistemi i drejtësisë, Xhafaj: Ka probleme me menaxhimin e tyre, ka 5 shqetësime në draft

Takimi me Biden, Rama: I kërkova të organizonim diçka së bashku për 100-vjetorin, mbase dhe s'bëhet

Amnistia fiskale, Rama: Baza janë kursime nga puna në të zezë, prokurorët i mbajnë peng

Në krah ka Xhaçkën, Rama i mburr kolegun: Bujar Osmani është super, sa do doja ta kishim në qeveri

Rama jep LAJMIN: Do i pyesim shqiptarët, mbase e duan kanabisin edhe për përdorimin personal

Harta e gjyqësorit, Rama:Është ajo dhe nuk ndryshon. E dini se me qeverinë time s'zgjidhen me bojkot

A do të ketë një paketë të dytë të rezistencës sociale? Rama: Qëllimi është mos të rrisim dritat

2% për NATO-n, Rama: Ne ku të marrim, do investojmë aq sa kemi...

Pasurinë me bashkëshortin e ka të përbashkët? Xhaçka 'mbron' resortin e të shoqit

Largimi i 220 mijë shqiptarëve,Rama kalon fajin tek "Saliu":Hija e një të vdekuri torolis Shqipërinë

Burri i Xhaçkës, investitor strategjik, Rama e justifikon: Në këtë vend dalim të gjithë të afërm

Gjuha e ashpër me Bullgarinë, Rama: Më dëgjuan me respekt...

Burrin e ka investitor strategjik, PD do t'i heqë mandatin/ Rama del me Xhaçkën:S'shoh asnjë problem

Rama tregon rolin e Macron: Ai ka ndjekur 48 orë rresht, pa pushim, diskutimet

Rama: Porti i ri i Durrësit do ketë një bazë ushtarake të NATO-s, vlerë strategjike për Shqipërinë

Samiti i NATO-s, Rama: Fola për Serbinë dhe Kosovën

Çelja e negociatave, Berisha: Nëse ndodh, do ishte frymëzimi i madh për protestën e PD

Legalizimi i kanabisit mjekësor, Berisha kundër: Krim, krim dhe vetëm krim!