Showbiz

“Ishim dikur nuk jemi mo.” Mozzik i vdendosur për të mos u kthyer më me Loredanën: S’kthehet kurgjo mo…

Mozzik ka qartësuar të gjithë ndjekësit e për t'iu dhënë fund thashethemeve ka deklaruar publikisht se ai s'do kthehet më kurrë me Loredanën.
Featured image of article: “Ishim dikur nuk jemi mo.” Mozzik i vdendosur për të mos u kthyer më me Loredanën: S’kthehet kurgjo mo… Mozzik dhe Loredana

TIRANË– Dyshja e famshme Mozzik dhe Loredana kanë bërë bujë përgjatë  gjithë kësaj kohe me ndarjen e  tyre si edhe mesazhet e koduara ndaj njëri-tjetrit. Edhe pse në mënyrë jo të drejtëpërdrejtë, përmes këngëve Mozzik i ka dërguar një mesazh publik Loredanës se historia e tij me të ka  marrë fund përgjithmonë. E kjo e konfirmuar nga vetë Mozzik në emisionin “NIN”.

Gjithashtu teksa ka dhënë një intervistë për Alaudin Hamitin, këngëtari i njohur sigurisht që nuk u ka shpëtuar as pyetjeve për mamanë e vajzës së tij, Loredanën, prandaj edhe ka bërë këtë deklaratë publike për qartësuar të gjithë ndjekësit e për t’iu dhënë fund thashethemeve.

 

“Nuk jena mo. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo.”- u shpreh Mozzik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pavarësisht se janë të ndarë prej kohësh, asnjëri prej tyre nuk ka dhënë një arsye që detyroi çiftin t’i jepte fund lidhjes edhe pse prindër të një vajze.

Ndërkohë duke qenë se ata janë prindër të një vajze, Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ruajnë raportet me njëri-tjetrin për shkak të Hanës.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment