Showbiz

Prekje duarsh dhe flirt me sy, pas 15 vitesh ndarje rikthehen Brad Pitt dhe Jennifer Aniston? Çfarë ndodhi në eventin “SAG” (FOTO)

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt ndanë disa buzëqeshje dhe treguan mirësjellje të përbashkët në ndarjen e çmimeve "SAG". Zërat përflasin për një ribashkim të tyre, pas ndarjes së aktorit nga Angelina Jolie.
Featured image of article: Prekje duarsh dhe flirt me sy, pas 15 vitesh ndarje rikthehen Brad Pitt dhe Jennifer Aniston? Çfarë ndodhi në eventin “SAG” (FOTO) Aktorët, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

SHBA– Brad Pitt dhe Jennifer Aniston, pas 15 vitesh të ndarë, dhanë një sinjal ribashkimi, teksa u shkëmbyen në prapaskenat e ndarjes së çmimeve në eventin gjigand “SAG”. Githçka filloi gjatë shfaqjes, veçanërisht pasi Pitt pranoi çmimin e tij për performancën e shkëlqyer nga një aktor mashkull në një rol mbështetës për “Një herë një kohë … në Hollywood”.

Aktorët, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

“Le të jemi të sinqertë, ishte një pjesë e vështirë”, – tha me shaka Pitt. “Djali që rritet shtatlartë, heq këmishën e tij dhe nuk merr më gruan e tij. Është një shtrirje e madhe. E madhe.”

Aktorët, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

Më pas kamera fokusoi reagimin e Jennifer Aniston, që tërhoqi vëmëndje.

Anison dhe Pitt ishin martuar për pesë vjet nga 2000-2005.

Aktorët, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

Kur Aniston mori çmimin e saj për performancën e jashtëzakonshme nga një aktore femër në një seri dramash, disa reporterë kapën Pitt duke shikuar fjalimin e saj në monitoret në prapaskenë.

Aktorët, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

“E kapur në këtë moment mjaft të lezetshëm kur Brad ndaloi dhe shikoi Jennifer të fitonte çmimin e saj SAG, ai nuk mund të ndalte së qeshuri,”- shkruajti reporteri Jason Kennedy në Tëitter.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas ata të dy u fotografuan duke u shkëmbyer në prapaskenat e eventit. Reagimet dhe mimikat mes tyre, ishin të forta. Shikime dhe prekje duarsh që i dhanë edhe njëherë shpresën e ribashkimit, fansave të çiftit.

 

Në Golden Globes në fillim të këtij muaji, Pitt e quajti Jennifer Aniston një “mikeshë të mirë”.

Por, a mund të jetë, që këta janë thjesht dy prova që mund të jenë në të njëjtin vend në të njëjtën kohë dhe të bashkëveprojnë me mirësi ndaj njëri-tjetrit, pa ndjenjën e dashurisë? Gjithçka mbetet për t’u konfirmuar në vazhdim…

Burimi: CNN

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment