LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Do hiqni qafe peshën e rëndë! Horoskopi për ditën e parë të 2022-it

1 Janar 2022, 05:57 Nga DOSJA
Do hiqni qafe peshën e rëndë! Horoskopi për ditën e

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Në aspektin e dashurisë, Afërdita ka disa muaj që nuk është pranë jush duke ju ngritur shumë pikëpyetje në kokë. Ndërsa në punë, viti 2022 do të jetë një vit rishikimi, ndërsa projektet e mëdha do t’i merrni në pranverë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Afërdita është në anën tuaj, ndaj lini veten të lirë dhe përjetoni gjithçka keni ëndërruar. Në punë kushtojini vëmendje vetëm pjesës financiare!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Ndoshta ka ardhur momenti që të hiqni qafe peshën e rëndë që mbani për të patur një histori dashurie sa më të qëndrueshme. Mendohuni mirë para se të vendosni. Në punë disa situata që kanë krijuar tension në të kaluarën do të përmirësohen, por me siguri do të vendosni të ndërprisni diçka!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Janari do të nisë me tension dhe do të jetë një periudhë e vështirë për shumë çifte, ndaj bëni mirë t’i hidhni një sy problemeve që keni me partnerin/partneren. Në punë, do të merrni një përgjigje të këndshme edhe nëse ndiheni të lodhur!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Marsi është në anën tuaj, lëreni veten të lirë të shijoni emocionet edhe nëse jeni më të interesuar për punën. Pikërisht në këtë drejtim, ju duket se bëni shumë, por gjithmonë bëni shumë pak!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Afërdita është në anën tuaj, ndaj shijoni dashurinë. Në punë shumë shpejt do të merrni lajme të mira dhe muajt janar dhe shkurt do të jenë shumë të rëndësishëm për ju!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Ky muaj do të jetë i veçantë për dashurinë tuaj, gjë të cilën do ta tregojë edhe dita e parë e janarit 2022. Në punë duhet të ndryshoni diçka dhe duhet të filloni të mësoni nga fillimi.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Nëse jeni ende beqar, bëhuni gati për disa takime interesante që mund të sjellin një dashuri të zjarrtë. Në punë nuk mungojnë mundësitë e reja.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Shijoni dashurinë në mënyrën që dëshironi sepse gjithçka dëshironi është pranë jush. Nëse keni pritur për një përgjigje në punë, konfirmimet janë rrugës ndaj bëhuni gati për të mësuar si do të jetë e ardhmja juaj.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Afërdita do të jetë në anën tuaj për disa javë dhe premton gjëra të mëdha. Në punë, përpiquni të pohoni atë që mendoni.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Viti 2022 mund të jetë viti i dashurisë, ndaj bëhuni gati për surpriza. Në punë duhet të kapërceni disa pasiguri, por duhet të bëni kujdes me shpenzimet.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në aspektin e dashurisë premtohen gjëra të mëdha falë ndikimit të Afërditës dhe Jupiterit. Në punë,e shtuna është më mirë të pushoni, por mos u shqetësoni: pas nja dy muajsh do të merrni një lajm të mirë!

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 31 Dhjetor 2021, 18:45

Veshjet më të bukura të princeshave në 2021

LONDËR– Meghan Markle, Kate Middleton dhe Beatrice Borromeo ishin protagonistet e dhjetë pamjeve më të mira mbretërore të vitit 2021. Kësaj liste i  ...

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni