LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë romantike dhe emocionuese po vijnë, përgatituni të jeni në qendër të vëmendjes

29 Mars 2021, 04:59 Nga DOSJA
Ditë romantike dhe emocionuese po vijnë, përgatituni të jeni

Dashi

Më në fund, tensioni i ditëve të kaluara lehtësohet. Dita e parë dhe e dytë e prillit mund të jenë akoma pak të rënda: shmangni kequshqyerjen pasi ndikon në gjendjen tuaj emocionale. Kujdesuni pak për trupin duke shkuar edhe në palestër.

Demi

Java që do të fillojë ju sjell Saturnin dhe Marsin në një aspekt negativ: duhet t’i mbani nervat fort dhe të mendoni pozitivisht. Jeni gati të bëni ndryshime dhe madje të prisni disa marrëdhënie, si në dashuri ashtu edhe në miqësi.

Binjakët

Java fillon me Hënën në shenjën tuaj e cila sjell një dëshirë të madhe për të qenë në qendër të vëmendjes. Ju do të filloni të ndiheni më të vendosur falë Saturnit dhe Marsit pozitiv dhe ky është me të vërtetë një lajm i mirë për ju.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox për javën ju tregon se ju do të përjetoni ditë shumë romantike, Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do t’ju bëjë më emocionues se kurrë. E mira është që nuk ka më aspekte negative të Saturnit dhe Marsit.

Luani

Këtë javë Horoskopi i Paolo Fox thotë se po hapet një periudhë shumë e rëndësishme për ju. Saturni do t’ju nxisë të bëni shkurtime dhe ndryshime shumë papritur. Ju duhet të jeni shumë të kujdesshëm në të gjitha veprimet tuaja. Kini kujdes të mos i thoni fjalë të gabuara dikujt që ju intereson.

Virgjëresha

Ju jeni gjithmonë shumë të diskutueshëm dhe vërtet rrezikoni të jeni të pakëndshëm. Në fillim të javës, duhet të jeni shumë të kujdesshëm me fjalët tuaja. Pushoni mendjen dhe trupin tuaj.

Peshorja

Këtë javë horoskopi i Paolo Fox specifikon se Marsi, Saturni, Venusi i favorshëm do t’ju lejojë të jeni më të shoqërueshëm. Ju gjithashtu do të ndiheni më pak të lodhur dhe do të keni një dëshirë të madhe të mendoni për projekte të reja të jetës dhe punës.

Akrepi

Saturni, Marsi dhe Urani mund t’ju bëjnë më intolerantë dhe nervozë. Për këtë arsye, qëndroni të qetë dhe përpiquni të mos zemëroheni. Përgatitini vetes një çaj të këndshëm bimor ose një gotë çaj kamomili: duhet të relaksoheni.

Shigjetari

Këtë javë do të keni sërish mërkurin në anën tuaj të kundërt, por horoskopi juaj për javën është me të vërtetë i favorshëm. Saturni në Ujor do t’ju ​​ndihmojë të zgjidhni disa probleme pune dhe praktike dhe Marsi pozitiv ju jep shumë gjallëri. Më 3 Prill, Venusi i kundërt do të fillojë t’ju ngacmojë.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox këtë javë thotë se Saturni dhe Marsi kanë dalë nga shenja juaj dhe ju nuk do të jeni më nën presion si në muajt e fundit. Ka ardhur koha të pushoni nga gjithçka. Ka ende shumë gjëra për të bërë në vendin e punës, por merrni kohën tuaj.

Ujori

Gjërat do të fillojnë për më të mirën dhe do të keni Saturnin dhe Marsin në shenjën tuaj. Ju dëshironi të ndryshoni jetën tuaj dhe mund ta bëni por jo menjëherë. Venusi më në fund, nga 3 Prilli, ju shikon me mirësi.

Peshqit

Do të jetë një javë shumë e sheshtë që do të fillojë për ju Peshqit. Mërkuri është akoma në shenjë dhe ju ndihmon në marrëdhëniet me miqtë dhe të afërmit. Marsi dhe Saturni nuk po ju mbështesin më dhe kjo do t’ju bëjë më dembelë se zakonisht. Kujdesuni për palestrën tuaj. 

Marrë nga NOA.AL

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 29 mars 2021 horoskopi 29 mars 2021

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE