LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë pozitive për punë, yjet ju sjellin dashuri sot, planifikoni dalje/ Horoskopi 18 mars 2021

18 Mars 2021, 06:10 Nga DOSJA
Ditë pozitive për punë, yjet ju sjellin dashuri sot, planifikoni

Dashi

Nesër do të ndjeni tensione në çift dhe në të gjitha marrëdhëniet e tjera ndërpersonale. Sidoqoftë, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Kushtojini vëmendje financave pasi keni Hënën e kundërt.

Demi

Ju duhet të përpiqeni t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë dhe ndjenjave dhe të përpiqeni ta lini pak mënjanë punën. Hëna është në anën tuaj dhe dashuria mund t’ju ​​dhurojë emocione të bukura. Sa i përket punës, kjo është një kohë e mirë për t’u zënë me punë.

Binjakët

Nesër do të jetë një ditë pozitive me Venusin në shenjë për një kohë të gjatë. Përfshihuni, filloni projekte të reja, edhe nëse mund të ketë ndonjë vonesë të vogël.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se nesër do të keni Hënën në opozitë, prandaj është më mirë të shmangni konfliktet dhe diskutimet. Ju mund të keni disa ide të mira për të zhvilluar në të ardhmen.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë pozitive në dashuri dhe nëse ka çështje për tu sqaruar në çift, merruni më mirë me ta deri më sot. Disa probleme në fushën profesionale.

Birgjëresha

Nesër do të ndiheni më të fortë dhe më energjikë falë një Hëne të bukur që ju mbron në dashuri. Mundësi të mira gjithashtu në punë, zgjidhje dhe ide fituese mund të arrijnë.

Peshorja

Nesër mund të planifikoni diçka të bukur por mos e lini veten të bllokoheni nga ndjenjat e fajit. Sa i përket punës, ka mundësi që kthehen, diçka që ju kishit humbur në të kaluarën.

Akrepi

Nesër do të jetë një ditë e nënshtruar dhe nervoze në dashuri, ka pak shqetësime dhe zemërim në marrëdhëniet ndërpersonale. Mundësi të mira që vijnë në fushën profesionale.

Shigjetari

Këto janë ditë të favorshme në dashuri dhe deri të Dielën është e mundur të keni disa lajme pozitive. Në punë keni nevojë për durim dhe vëmendje.

Bricjapi

Nesër do të ndiheni veçanërisht nervoz por zgjidhjet janë në rrugë e sipër. Në dashuri, ka ardhur koha të hap përpara nëse kujdeseni për dikë. Sa i përket punës, rrugët e reja po hapen.

Ujori

Nëse nuk keni ende një dashuri, mos e humbni shpresën: pranvera mund të sjellë lajme të mira. Në punë, gjërat po përmirësohen ndërsa i afrohemi Prillit.

Peshqit

Nesër do të jetë një ditë pozitive në dashuri pasi yjet janë në anën tuaj. Gjithashtu në lidhje me punën, kjo e enjte është e favorshme, ju gjithashtu mund të planifikoni diçka për të ardhmen.

Marrë nga Noa.al

(f.m/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 18 mars 2021 horoskopi 18 mars 2021

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 17 Mars 2021, 15:30

ANALIZA: Pse jemi kapluar që të gjithë nga nostalgjia

“Nostalgjia është delikate por e fuqishme”, thotë Don Drejpër në një nga skenat më mbresëlënëse të serisë së paharrueshme të “Mad men”. Dhe shton:”Ajo është një...

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë