LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dashuroni pa rezervë, në punë pritet një rrugë e re karriere, horoskopi sot

27 Dhjetor 2021, 06:07 Nga DOSJA
Dashuroni pa rezervë, në punë pritet një rrugë e re

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Pritet një afrim i vogël për çiftet që kanë shumë kohë së bashku. Në punë nuk keni një ambient të favorshëm përreth, nuk janë ditë të lehta për të vendosur.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Në dashuri, mos i nënvlerësoni takimet e reja, Venusi është i favorshëm për ju. Keni një energji të këndshme pozitive në punë. Ju keni shumë për të bërë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Hëna është e favorshme, ka mundësi të sjellë pak harmoni në marrëdhëniet e lindura keq. Në punë, kujdes nga keqkuptimet me Peshqit dhe Shigjetarin.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Dita e zezë ndiheni të zemëruar dhe nuk duroni dot asgjë dhe askënd. Nëse keni një biznes, duhet ta rishikoni atë. Shikoni për projekte të reja me vitin e ri.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Hëna e favorshme organizoni natën e Vitit të Ri me një person që ju pëlqen. Në punë, mbani një sy në disa operacione biznesi.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Ditë pozitive në dashuri, edhe 29 do të jetë e tillë. Në punë përgatituni të zhvilloni ide të reja sepse nuk ju mungon kreativiteti.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Më në fund Hëna është në shenjën tuaj! Por kujdes nga projektet partnere, disa mund edhe të ngadalësohen pak. Një situatë disi hibride në punë, duart tuaja janë të lidhura, por deri në shkurt do të ketë një zgjidhje.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri është ende një ditë interesante, kulmi pritet në 29. Në punë nuk ka ndryshim, thjesht ata që punojnë me përqindje mund të kenë diçka më shumë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Sot është një ditë rikuperimi për dashurinë. Në punë, merrni një moment për të reflektuar.Duhet shpresuar që gjithçka do shkoi mirë në çdo moment.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri është koha për të sqaruar gjërat, veçanërisht nëse një histori nuk merr hov ose keni pasur dallime të vogla. Në punë dhe pse do të jeni të motivuar,të hënën edhe të martën nuk do të keni mundësi për të bërë shumë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Dashuroni pa rezervë për të hënën, Hëna është në pozicion të mirë. Në punë pritet një rrugë e re karriere.Dhe do të këtë suksese në çdo vendim që merr.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Mos u ndalni në të shkuarën,është një ditë me një hënë më të mirë se Krishtlindjet. Në punë keni mundësi të rishikoni një marrëveshje apo kontratë.

(E.H/Dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 26 Dhjetor 2021, 09:56

Të mprehësh çokollatën Kit kat si një thikë

SHBA-Kjo çokollata Kit Kat mund të jetë në gjendje të pres perime dhe shumë gjëra të tjera.Një përdorues Instagrami çuditi rrjetin teksa mpreu një...

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës