DikurVirale

Damian Gjiknuri: Vlora, dy herë me fat, dikur me Ismail Qemalin dhe sot me Ramën, kushedi kur do të na vijë radha ne

VIDEO
Siç edhe dëgjohet, Gjiknuri e krahason Ramën me Ismail Qemlin, teksa thotë se Vlora, nëherë në 100 vjet i ka qëlluar që të ketë një person të rëndësishëm në krye, në kohë të vështira.
Featured image of article: Damian Gjiknuri: Vlora, dy herë me fat, dikur me Ismail Qemalin dhe sot me Ramën, kushedi kur do të na vijë radha ne Damian Gjiknuri

VLORË– Ju kujtohen këto pamje? Videoja e xhiruar në vitin 2017 gjatë fushatës elektorale tregon deputetin e Partisë Socialiste Damian Gjiknuri që mburrte kryeministrin Edi Rama.

Siç edhe dëgjohet, Gjiknuri e krahason Ramën me Ismail Qemlin, teksa thotë se Vlora, nëherë në 100 vjet i ka qëlluar që të ketë një person të rëndësishëm në krye, në kohë të vështira.

“Vlorës një herë në 100 vjet i qëlloi kjo, kishte në ato kohë të vështira Ismail Qemalin dhe tani ka Ramën. Kushedi kur do të na vijë radha. Pse nuk do ta shfrytëzojmë ne këtë fat që n aka rënë në derë,”- thotë Gjiknuri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shijoni videon:

(f.m/dosja.al)

Shto Koment