LIVE UPDATES
Bota

Ndodh në Greqi/ 38- vjeçares i vjen “në majë të hundës” me sherret, i hedh bashkëshortit acid në fytyrë

E reja e cila është vënë në pranga, është identiifkuar me iniciale M.S. Sipas protothema.gr kanë qenë familjarët e 38- vjeçares ata të cilët kanë treguar për atë që po ndodhte mes çiftit. Ata pretendojnë se bashkëshortja e 36-vjeçarit po jetonte një ferr të vërtetë dhe shpesh përballej me kërcënime dhe rrahje. “E kaluara e tij flet vetë”, thonë të afërmit e saj për protothema.gr .

22 Tetor 2022, 17:13 Nga a.l
Ndodh në Greqi/ 38- vjeçares i vjen “në majë të
38- vjecarja M. S.

GREQI- Një 38- vjeçare në Greqi ka sulmuar me acid bashkëshortin e saj teksa ky i fundit ishte duke fjetur.

E reja e cila është vënë në pranga, është identiifkuar me iniciale M.S. Sipas protothema.gr kanë qenë familjarët e 38- vjeçares ata të cilët kanë treguar për atë që po ndodhte mes çiftit. Ata pretendojnë se bashkëshortja e 36-vjeçarit po jetonte një ferr të vërtetë dhe shpesh përballej me kërcënime dhe rrahje. “E kaluara e tij flet vetë”, thonë të afërmit e saj për protothema.gr .

“M. S., ka kaluar shumë për të arritur në këtë pikë. Nuk ndodhi brenda natës dhe pa ndonjë arsye të rëndësishme. E kaluara e ish-bashkëshortit flet vetë. Ajo ka kaluar shumë dhe në një moment do të ndihet gati t’a thotë para autoriteteve që të gjithë ta kuptojnë dramën që po kalonte”, shtojnë ata.

Ndodh në Greqi/ 38- vjeçares i vjen “në majë të
38- vjecarja M. S.,

Sipas informacioneve të protothema.gr , lëngu kaustik që 38-vjeçari i hodhi 36-vjeçarit  ishte një përzierje e acidit nitrik dhe vitriolit, i vendosur brenda një shisheje.

Ndodh në Greqi/ 38- vjeçares i vjen “në majë të
Spitali Thriasio

Bashkshorti rezulton me një të kaluar të rëndë kriminale. G.M. nga Fodele, së fundmi u lirua nga burgu pasi kreu vetëm shtatë vjet të një dënimi total prej 38 vjetësh për pesë grabitje, një tentativë për grabitje, zjarrvënie dhe grabitje të madhe të kryera midis 2012 dhe 2015!

Viktima ka djegie në 10-12% të fytyrës duke përfshirë zonën e syve. Ka djegie në 10-12% të fytyrës, duke përfshirë zonën e syve.  Gjendja e tij nga mjekët vlerësohet stabile dhe nuk është në rrezik për jetën. Është kërkuar transport ajror, por ende nuk është kryer. Brenda ditës ai do të transferohet në spitalin Thriasio, në repartin special të djegieve. / Dosja.al

greqi protothema

Sondazh

Poll
Bota 22 Tetor 2022, 13:56 I.A

Ukraina sulmon pozicionet ruse në Herson

Foto nga Ukraina UKRAINË- Forcat ukrainase kanë granatuar pozicionet ruse në rajonin e pushtuar dhe të aneksuar paligjshëm të...

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh