LIVE UPDATES
Bota

MESAZHET- 'Më gjej një të pasur, hot dhe të sjellshme'/ Hunter Biden iu lut kushërirës së tij ta lidhte me Nicola Peltz

Mesazhet e siguara nga DailyMail.com tregojnë se atëherë 48-vjeçari Hunter i tregoi kushërirës së tij, vajzës së vëllait të Joe Biden, se si psikiatri i tij i kishte sugjeruar të dilte me Peltz, atëherë 24 vjeç – e cila u martua me Brooklyn Beckham.

17 Shkurt 2023, 19:33 Nga k.m.
MESAZHET- 'Më gjej një të pasur, hot dhe të
Hunter Biden dhe Nicola Peltz

SHBA- Hunter Biden iu lut kushërirës së tij që ta lidhte me aktoren Nicola Peltz për ta ndihmuar atë të kapërcejë ndarjen me të venë e vëllait të tij dhe të dashurën e dikurshme Hallie Biden. Sipas mesazheve të zbuluara nga Dailymail, djali i presidentit po ankohej për mungesën e suksesit në marrëdhëniet e tij romatike, dhe filloi të diskutonte për të dashurat e mundshme në një shkëmbim tekstesh me Caroline Biden ndërsa po trajtohej në një qendër rehabilitimi në Newburyport, Massachusetts në janar 2019.

Mesazhet e siguara nga DailyMail.com tregojnë se atëherë 48-vjeçari Hunter i tregoi kushërirës së tij, vajzës së vëllait të Joe Biden, se si psikiatri i tij i kishte sugjeruar të dilte me Peltz, atëherë 24 vjeç – e cila u martua me Brooklyn Beckham.

Kushërinjtë diskutuan gjithashtu për modelen Bella Hadid, 26 vjeç, aktoren Bella Thorne, 25 vjeç, modelen angleze Yasmina Jones, 31 vjeç. Ai vazhdimisht e shtyu Caroline, tani 35 vjeç, që ta lidhte atë me aktoren e Transformers, e cila rastësisht tashmë kishte lidhje me kushërirën e tij.  Një burim i afërt me familjen Peltz thotë për DailyMail.com se Nicola nuk e ka takuar kurrë dhe as ka folur me djalin e presidentit. Lidhja e Carolines me Nicola, e cila është 25 vjet më e vogël se Hunter, është e paqartë.

Nicola është vajza e Nelson Peltz, një investitor miliarder i cili kohët e fundit shënoi një fitore në luftën e tij me përfaqësues kundër Disney. Peltz ka të ngjarë të lehtësohet që vajza e tij nuk u lidh kurrë në mënyrë romantike me djalin e presidentit, i cili është i njohur për skandalet e tij me drogën dhe prostitutat.  Ndërsa shkëmbimi i mesazheve të tyre me tekst vazhdon, Hunter dhe Caroline vazhdimisht kalojnë në diskutime të ndara rreth marrëdhënies së tij në dukje të turbullt me ​​Hallie dhe drama të tjera lidhur me familjen Biden. DailyMail.com ka zbuluar gjithashtu se gjatë bisedës, Hunter përdori sharje të dukshme raciste kundër popullit aziatik.

MESAZHET ME FOTO TË PUBLIKUARA NGA DAILYMAIL:

hunter biden nicola peltz

Sondazh

Poll

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve