LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VIDEO/ Ribashkohen "Spice Girls", Davi Beckham publikon pamjet e veçanta nga festa e Geri Halliwell

Në videon e postuar në Instagram të hënën, Spice Girls, pa Melanie Brown, u ngjitën në pistën e vallëzimit ndërsa kënduan së bashku me këngën e tyre hit "Say You'll Be There".

8 Nëntor 2022, 19:24 Nga d.a.
VIDEO/ Ribashkohen "Spice Girls", Davi Beckham publikon pamjet e
Spice Girls

BRITANI- Miqësia nuk mbaron kurrë, kjo u vërtetua nga një video e veçantë e publikuar nga David Beckham të gruas së tij, Victoria Beckham, me Melanie Chisholm dhe Emma Bunton duke festuar ditëlindjen e 50-të të Geri Halliwell Horner gjatë fundjavës.

Në videon e postuar në Instagram të hënën, Spice Girls, pa Melanie Brown, u ngjitën në pistën e vallëzimit ndërsa kënduan së bashku me këngën e tyre hit "Say You'll Be There".

"Girl Power", shkroi ylli i futbollit në krye të videos së katër grave që godasin lëvizjet e tyre të kërcimit në melodinë e vitit 1996.

“Festimi i veçantë i Gingerit këtë fundjavë dhe akoma më i veçantë për të kapur këtë moment të vajzave Një miqësi për jetën”, ka shkruar ai videon, përpara se të etiketonte Brown duke shtuar: “Të kishte marrë malli”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

 

Ish-futbollisti 47 vjeçar, ndau më shumë momente nga festa luksoze në historitë e tij në Instagram, duke përfshirë një foto të Victorias, 48 vjeç, duke u përqafuar me Bunton, e njohur si Baby Spice.

Posh Spice postoi gjithashtu disa foto me Bunton dhe Chisholm (Sporty Spice) teksa tre zonjat pozuan në veshjet e tyre elegante tërësisht të zeza. Në një lëvizje të dytë, Victoria mbuloi krahët mbi Bunton, 46 vjeç, ndërsa dyshja pushuan nga pista e vallëzimit.

Ndërsa fansat i janë lutur yllit të pop-it që të pajtohet me një rikthim të Spice Girls, Victoria ka hezituar të sjellë mikrofonin dhe minifundet e saj.

"U kënaqa shumë duke qenë në Spice Girls. Por mendoj se tani me gjithçka tjetër që kam bërë, me modën dhe linjën time të bukurisë, katër fëmijë, nuk mund t’i përkushtohesha kësaj," i tha ajo Andy Cohen muajin e kaluar në "Watch What Happens Live".

victoria beckham david beckham melanie chisholm emma bunton geri halliwell horner

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni