LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ujorit i bëhet thirrje të punojë, Gaforret do marrin vendime, horoskopi për 12 shenjat

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 1 korrik 2022

1 Korrik 2022, 07:03 Nga A.B

Ujorit i bëhet thirrje të punojë, Gaforret do marrin vendime,

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Horoskopi premton një rrjedhë të favorshme të punëve, vetëm nëse nuk keni frikë të merrni përgjegjësinë për gjithçka që ndodh. Përdorni këtë mundësi për të përmbushur planet tuaja. Ndryshoni me guxim jetën tuaj për mirë. Nëse keni planifikuar prej kohësh të mbani një dietë, është koha të filloni ta zbatoni.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Aftësi të zhvilluara sipërmarrëse, dita favorizon përfundimin e marrëveshjeve fitimprurëse. Horoskopi i premton Demit sukses në zgjidhjen e çështjeve financiare. Kjo ditë mund të jetë veçanërisht e suksesshme për njerëzit që merren me tregti dhe pasuri të paluajtshme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kjo ditë synon zbatimin e detyrave të rëndësishme dhe projekteve në shkallë të gjerë. Horoskopi i inkurajon Binjakët të mësojnë të mendojnë në mënyrë strategjike dhe të mos kenë frikë të marrin përgjegjësi për veten e tyre. Veproni me guxim dhe vendosmëri, duke ndjekur planin, suksesi nuk do të zgjasë shumë. Nëse asgjë interesante nuk ndodh në jetën tuaj personale, besoni fatit.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Duhet të keni një ide të qartë për të ardhmen tuaj. Horoskopi i këshillon Gaforret të marrin vetëm vendime të informuara për të mos qenë në udhëkryq. Pa motivim serioz do ta keni të vështirë të mbështeteni te suksesi. Do të jetë më mirë nëse e drejtoni energjinë në zbatimin e projekteve krijuese.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Fjalët tuaja mund të perceptohen nga të tjerët si një udhëzues për veprim. Horoskopi i bën thirrje Luanëve të përmbahen nga deklaratat e ashpra. Mundohuni të kontrolloni veten, përndryshe besueshmëria juaj do të vihet në dyshim. Ka shumë mundësi që në jetën tuaj personale të përballeni me probleme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Sukses material dhe profesional. Horoskopi i bën thirrje Virgjëreshës të mos ngadalësojë ritmin e punës. Tani nuk është koha për dyshime. Ju duhet të merrni një qëndrim proaktiv dhe të veproni pa vonesë, vetëm në këtë mënyrë do të ketë sukses. Të dashuruarit e Virgjëreshës duhet të mendojnë për të ardhmen e tyre.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Ja vlen të merret seriozisht ajo që po ndodh përreth. Horoskopi e këshillon Peshoren të fillojë të planifikojë punë dhe projekte personale, ky është hapi i parë drejt arritjes së suksesit në të gjitha fushat e jetës. Pozicioni i Hënës tek Luani i bën njerëzit më të hapur dhe më të çliruar, ndaj mos kini frikë të tregoni veten nga ana e re.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Horoskopi i sugjeron Akrepëve që të mos ndalen në gabimet e së shkuarës. Mundohuni t’i falni të gjithë shkelësit, mos bëni kërkesa të tepërta për veten dhe të tjerët, jeta do të përmirësohet menjëherë. Nëse përjetoni një acarim të çuditshëm, përpiquni të shprehni emocionet tuaja në punën tuaj ka të ngjarë që së shpejti të braktisni planet e konceptuara më parë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Horoskopi i Shigjetarit këshillon që të mos frenoni kuriozitetin tuaj. Është një ditë e mirë për të mësuar dhe për grumbullim informacioni. Merrni pjesë në një seminar ose shkoni në muze, gjëja kryesore, mos u ulni në shtëpi. Shigjetari familjar nën ndikimin e Hënës në Luan do të jetë në gjendje të shprehet me një anë të papritur.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Mos e humbisni mundësinë për të forcuar pozicionin tuaj në të gjitha sferat e jetës. Horoskopi i premton Bricjapit sukses në të gjitha ndërmarrjet. Nga zgjidhja e problemeve të vogla shtëpiake deri te negociatat e zhvilluara shkëlqyeshëm me partnerët e biznesit.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Do të keni fat të mirë në çështjet financiare dhe mirëqenie materiale. Sidoqoftë, nuk duhet të shpresoni vetëm për fat dhe të prisni dhurata nga fati. Horoskopi i bën thirrje Ujorit të punojnë shumë për të arritur qëllimet e tij, kjo është receta më e mirë për sukses.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Dita është për raste të mëdha. Horoskopi i këshillon Peshqit të merren me punë pasi ti kenë përveshur mëngët. Përqendrohuni në biznes. Zëri dhe këmbëngulja do t’ju çojnë drejt suksesit. Tani Peshqit familjar mund të futen në një histori të pakëndshme.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Merr flakë banesa në Tiranë

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'